פינוי דירה בירושלים

פינוי דירה בירושלים

זקוקים לשירות פינוי דירה בירושלים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. חברת פינוי דירה  הינה החברה הראשונה בישראל שהחלה בעבודות פינוי דירה מקצועיות, ותושבי ירושלים והערים סביבה כמו מודיעין, מבשרת ציון, בית"ר עילית, בית שמש וכדומה נהנים משירותי פינוי הדירה המקצועיים של החברה כבר שנים רבות. כך צברה החברה מוניטין בתחום פינוי הדירות ושם טוב בכל האזור.

זו הסיבה לכך שאם תשאלו חברים או מכרים על חברת פינוי דירה בירושלים, בוודאי תשמעו המלצות רבות על החברה ועל השירותים המקצועיים אותם היא מעניקה.

למה לבחור בחברת פינוי דירה?

כאמור, זו החברה הראשונה בישראל שהחלה לעסוק בתחום זה: חברה ותיקה שלה רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים וידע רב בכל הנוגע לשירותים הנלווים לפינוי דירות ולצורת העבודה הנדרשת בכל אזור בעיר. לדוגמא, תושבים בשכונות צפופות כמו מאה שערים אשר רוצים להזמין שירותי פינוי דירה, אינם יכולים לקבל שירות הכולל משאית פינוי עד הבית – חברת הפינוי תצטרך להחנות את המשאית במקום מרוחק יותר ולהגיע אל הדירה יחד עם עגלות אשר יחד איתן ינווטו בין הבתים הצפופים בשכונה עד שיסיימו את הפינוי על הצד הטוב ביותר.

זאת ועוד, חברת פינוי דירה  מעניקה יתרונות נוספים אשר הופכים אותה לחברה המובילה בתחום:

● החברה מעניקה שירות מהיר מאוד ויכולה להעניק לכם ייעוץ לפינוי דירה כבר באותו היום או ביום שלמחרת. ייעוץ זה כולל הגעה אל הדירה, בחינה מקצועית של האזור ושל הפינוי הנדרש וכמובן, תכנית עבודה מקצועית אם תבחרו להזמין את השירות.
● החברה עובדת עם כלי עבודה מקצועיים כמו משאיות פינוי, מכולות שונות, מנופים לפינוי דירות מקומות גבוהות, שואבי אבק תעשייתיים ומגוון רחב של כלי עבודה אחרים אשר בעזרתם אנשיה יכולים לבצע את העבודה באופן היעיל ביותר והמהיר ביותר.
● בניגוד לחברות רבות אחרות, אשר רק אוספות את התכולה ומשליכות אותה אל האשפה, חברת פינוי דירה דואגת גם לבצע מיון של התכולה אם אתם מעוניינים בכך. בצורה הזו, אם יש חפצים בעלי ערך בדירה, תוכלו לקבל אותם חזרה ולא לאבד אותם לטובת מכולת האשפה.
● החברה מעבירה את כל התכולה המפונה מהדירה אך ורק אל אתרי אשפה מורשים אשר נמצאים באזור ירושלים כמו אתר מעבר ומחזור פסולת עטרות.
יתרונות אלו ועוד רבים אחרים הפכו את החברה למובילה בתחומה ולמבוקשת בכל אזור ירושלים והסביבה, עם רשימה ארוכה של ממליצים מכל האזור.

פינוי דירות מקומות גבוהות

אמנם בעיר העתיקה בירושלים אין מבנים גבוהים בשל חוקי הבנייה של העיר, אך בשכונות אשר מחוץ לחומות ובשכונות חדשות ניתן לראות לא מעט בניינים גבוהים, כמו בשכונת קטמון הוותיקה או בהולילנד החדשה יחסית. בכל שכונה כזו, בכדי לבצע פינוי דירות בצורה נכונה יש לעבוד בעזרת מנוף. עם המנוף ניתן להוריד את התכולה בצורה יעילה יותר מבלי לפגוע בדיירי הבניין האחרים ומבלי ליצור רעש שיפריע לסביבה כולה.

חברת פינוי דירה הינה חברה בעלת ניסיון רב בפינוי דירות בעזרת מנוף. החברה מבצעת פינויים מקומות גבוהות בעזרת מנוף מבניינים רבים בירושלים ובכל רחבי הארץ, וכך יכולה לבצע את הפינוי גם עבורכם באופן יסודי ומקצועי ללא כל קושי.

פינוי רגיש לכל לקוח

פינוי דירה הינה חברה בעלת ניסיון עם מגוון רחב של לקוחות שונים, וכיום לקוחות מהמגזר החרדי נעזרים רק בה, כי הם יודעים שהחברה יודעת כיצד לבצע את הפינוי בצורה רגישה ותוך התחשבות בצרכים שלהם. בשכונות חרדיות רבות בעיר, כמו שכונת גאולה, רוממה, סנהדריה, שיכון חב"ד וכדומה מזמינים רק את חברת דרור פינויים לכל עבודת פינוי לה הם זקוקים, בידיעה כי זו החברה היחידה שתוכל לעבוד גם באזורים שמרניים מבלי לפגוע ברגשות של התושבים בסביבה.

לסיכום, אם אתם זקוקים לשירות פינוי דירה בירושלים, פנו עוד היום אל חב' פינוי דירה ותיהנו משירות מקצועי ואיכותי ללא פשרות ובהתאמה אישית לצרכים שלכם.


מפנים גם בערים נוספות במרכז הארץ כמו ראשון לציון, גבעתיים, בת ים, בהרצליה, בחולון , רמת גן והמון ערים נוספות. ישנן ערים מעטות בארץ שעוד לא פינינו בהן במהלך 11 השנה האחרונות כך שגם תהיו סמוכים ובטוחים שגם אתם יכולים לסמוך עלינו בפינוי הדירה שלכם.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה