קניית חפצים יקרים – פינוי ירושות – חברת פינוי הדירה הראשונה

התקשרו עכשיו – 0723932563

קניית חפצים יקרים, כן גם הספה שבפינה במידה והיא פריט וינטאג'

בכל פעם שאנו עוזבים דירה או מפנים נכס שחיינו בו אנחנו או אנשים אחרים במשך תקופת חיים ארוכה, חזקה עלינו שנשאיר אחרינו לא מעט חפצים שונים. חלק מהחפצים לא יהיו שווים יותר מאשר חומר דליקה, בעוד אחרים יכולים להתגלות כבעלי ערך כספי רבה. לשם כך יש צורך להיעזר בשירותיו של שמאי המתמחה בהערכת שוויים של חפצים שונים.

קניית חפצים יקרים אם כן, איננה דבר של מה בכך בייחוד כאשר מדובר בתכולה של דירה שלמה שצריך לעבור ולמיין אותה. אף פעם אין לדעת אם איזה אגרטל המתגולל בפינה או פריט ריהוט ישן שחשבנו כבר מזמן להיפטר ולזרוק, בעצם שווה לא מעט כסף לאדם הנכון.

לכן, קניית חפצים יקרים נעשית בדרך כלל על ידי אנשים מומחים העוסקים בתחום הספציפי הזה.

דוגמה לחשיבות הרבה שבהערכה מוקדמת של חפצי בית שונים, אפשר לראות במספר הרב של תוכניות טלביזיה ותוכניות ריאלטי הן מארה"ב והן מאנגליה אשר עוסקות בתחום המאוד מיוחד ויוקרתי, אך גם מסוכן ורגיש כלכלית של קניית חפצים יקרים.

במקרים בהם פינוי הדירה לא מתבצע על ידי בעלי הדירה עצמה אלא מוזמנת חברה העוסקת בפינוי תכולת דירה, יש אפשרות סבירה שהחברה המפנה גם מחזיקה אנשי מקצוע או אף עוסקת באופן פעיל בתחום קניית חפצים יקרים. חברות פינוי דירות רבות מעדיפות לרכוש את כל תכולת הדירה באופן גלובאלי ואחר כך להתחיל למיין ולמכור את מה שאפשר למכור ובכך גם להחזיר את עלות הרכישה וגם להרוויח מהמכירה. על אחת כמה וכמה שאם יש בין כל התכולה גם חפצים יקרים, אזי במקרה כזה קניית חפצים יקרים כחלק מרכישת כל עלות תכולת הדירה, הופכת למשתלמת ביותר.

ואם תשאלו למה הכוונה כאשר כתוב קניית חפצים יקרים, תגלו פעמים רבות שמדובר גם בדברים הטריוואליים והפשוטים ביותר כמו כיסא, או פינת ישיבה.

ישנם חפצים שנחשבים לפריטי אספנות, וככאלה, יהיו אספנים שיהיו מוכנים לשלם עליהם כסף טוב.
העניין הוא, שלא קל להגיע לאספנים אלו. כאן אנו נכנסים כמתווכים. במקום שאתם תתרוצצו ותבזבזו זמן יקר והרי זמן שווה לכסף, אנו נרכוש מכם את הפריטים ונמכור אותם לאספנים אשר נמצאים איתנו בקשר יומיומי. במידה ומדובר בפינוי של פריטים שונים שלהם יש ערך, היו בטוחים שתקבלו ערך מספק שישאיר אתכם ואותנו מרוצים.
שווה לכם לבדוק,
פנו היום אלינו וקבלו הצעה ממנה תצאו מרווחים.