לקוחות מספרים

לא נתקלתי בשירות כזה מימי. ממש אמריקה. פיניתם את המחסן תוך מספר שעות בלי רעש ובלי אבק. מודים על השירות המהיר שעשיתם עבורנו ללא תשלום.

רוני דולב ראשון לציון

זו לא הפעם הראשונה שאני מזמין אצלכם פינוי. אחרי המחסן, הגיע תורו של המקלט ואתם כהרגלכם- לא מאכזבים. כל הכבוד. איזו זמינות, איזו רצינות, הגעתם בזמן ובצעתם את העבודה בלי אף תלונה מהשכנים הקוטרים שלנו לגבי הרעש.

משפחת שרעבי התחיה 24,חולון

תודה רבה על העבודה. לא סתם מפנים. פירוק ארונות קיר כבדים והשאירו את הדירה מצוחצחת! עשר של עבודה.

סשה שטיינברג בת ים

המון תודה על פינוי וניקוי הדירה וללא תשלום! חבל על הזמן שחיכינו בניסיון למכור את התכולה ביד 2. עשיתם אחלה עבודה והיחס האישי הזה- הלוואי וכל חברה הייתה יודעת לעבוד ככה. סטנדרטים אמריקאים! רק פרנסה טובה. ועכשיו ללקוח הבא שיהיה מרוצה לפחות כמוני!

נועם ברוך קריית אונו

הזמנו את חברת פינוי דירה לאחר שהבנו שהם הראשונים בתחום. ביקשנו לפנות את דירת ההורים שהיתה עמוסה בריהוט כבד והמון ג'אנק. לפנות את כל זה נראה בלתי אפשרי ממש. הצוות של אתר פינוי דירה ביצע את המלאכה מעל ומעבר למצופה. רואים שהם ממש נותנים את הנשמה. הפינוי הושלם לשביעות רצוננו ושמחנו לתת המלצה ממליצים בחום

דנה ורוני ז'בוטינסקי 27 פ"ת

לאחר שהחברה הקודמת שהזמנו הבריזה לנו ברגע האחרון, פנינו לחברתכם בהמלצת חברה אחרת שלא הייתה זמינה לפינוי. הגיעו מהר מאוד (הכי זמינים באזור המרכז) ופינו את כל המקלט תוך כמה שעות. דאגו לנקות אחריהם. כל הכבוד. נמליץ גם לכניסות הנוספות של הבניין.

דניאל יענקלביץ אשדוד

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה