מדריכי פינוי דירה

איך/למה/כמה ומדוע כדאי? כל המידע על פינוי דירה עם חברת פינוי דירה (הראשונה)פינוי דירה בנתניה

בין אם הדירה שלכם ממש על הים, במרכז העיר או בפרברים, אנו מכירים את נתניה כמו את כף ידינו. ביצענו פינויים רבים בנתניה לשביעות רצון הלקוחות – את חלקם תמצאו גם בין הממליצים שלנו. רוצים לפנות את ביתכם? מתגוררים בנתניה

למדו כיצד אנו מפנים דירות בנתניה

 


פינוי תכולת דירה בהוד השרון

כן, גם בהוד השרון אנו מפנים דירות כבר יותר מ-11שנה. קיבלתם דירה בירושה ואתם שואלים את עצמכם את מי להזמין? למדו על ההבדלים והתקשרו אלינו לקבלת הצעה מפתיעה לטובה.

כנסו למידע על פינוי דירה בהוד השרון


פינוי עתיקות כסף וזהב – קונה עתיקות

איך מאתרים קונה עתיקות? מהם האפשרויות העומדות לרשותכם והאם דווקא למכור את העתיקות, בייחוד כשמדובר בכסף וזהב לחברת פינוי דירה זה הדבר הנכון?

בואו לקבל את כל המידע ולבחור נכון


פינוי דירות ברמת השרון

חברתנו מפנה בכל הארץ אולם לרמת השרון יש לנו חיבה מיוחדת היות ושם ביצענו את עבודת הפינוי הראשונה. ראו למה כדאי לשים לב כאשר אתם מזמינים חברה שתפנה ברמת השרון וצרו איתנו קשר

על פינוי דירה ברמת השרון


יום פינוי הדירה – מה לוודא
איך מפנים על בטוח? מהן ההכנות הרלוונטיות על מנת שהפינוי יעבור במהירות וביעילות וכמובן – בזול? כיצד ומתי דואגים להצבת מכולה ברחוב וכיצד מתבצע מיון החפצים בהנחה שישנם חפצים בעלי ערך בדירה ובעליהם מעוניין לקבל את התמורה עבורם.
ועוד דברים חשובים על יום פינוי הדירה


פינוי דירה בגבעתיים
גבעתיים, עמוסה ופקוקה, גובלת בתל אביב וברמת גן והפינוי בה- איך אומרים – לא קל. בואו ולמדו כיצד חברת הפינוי הראשונה עושה את הפינוי ללא כל מאמץ בעזרת תכנון נכון, הקפדה על הפרטים ובעיקר תיאום ציפיות עם כל הגורמים.
בואו ללמוד איך אנו מפנים בגבעתיים!


קניתם דירה עם תכולה מיד 2? זה המקום להתחיל
במקרה של קניית דירה מיד שניה שהייתה מושכרת כדירה "מרוהטת", פעמים רבות הדירה מגיעה עמוסה בתכולה שלכם וודאי אין בו צורך, כאן אנו נכנסים לתמונה ומפנים את הדירה עבורכם (במקרים רבים, בתמורה לתכולה)
כאן הפתרון לפינוי דירה מיד שניה, עמוסה בתכולה


פינוי תכולת דירה – יותר משתלם מיד 2
בואו לקרוא מדוע לא כדאי לפרסם חפצים בודדים ביד שתיים, כי הכסף שתקבלו עבורם (אם תצליחו למכור ולא תצטרכו להמשיך ולחדש את המודעה) לא לוקח בחשבון את הזמן שלכם (ששווה כסף), חניה וכאב הראש.

הכנסו ללמוד על פתרון פינוי תכולת דירה שמשתלם

 


ניקיון דירה לאחר פינוי
אחרי שפיניתם דירה, דרשתם וקיבלתם ניקיון של האזור המפונה וכאת אתם שוקלים חברה רצינית לניקיון יסודי ופוליש- כדאי לכם לבדוק מאמר אורח זה אשר נכתב יחד ובעזרת קולגה מקצועית שלנו מחברת אלוף הניקיון.

למידע נוסף – כנסו לקרוא עוד על ניקיון דירה יסודי לאחר פינוי

 


קניית חפצים יקרים
קניית חפצים יקרים מחייבת כי האדם ידע שלפני עומד מעריך מקצועי שמבין את שווי החפץ המדובר. לרוב, ליורש ישנה הערכה כספית כללית לשווי המוצר אך מעריך לא מקצועי עשוי להעריך את החפץ בחסר. מעריכים מקצועיים מחזיקים קטלוגים שמאפשרים להם להעריך שווי אמיתי של חפצים יקרי ערך כך ששני הצדדים – הלקוח והקונה יוצאים מרוצים.

למידע נוסף על קניית חפצים יקרים – לחצו כאן


קניית עיזבונות

ייתכן והעזבוו שקיבלתם בירושה נראה לכם חסר ערך אך תתפלאו, בעבור אנשי מקצוע, מעריכים מנוסים אשר מבינים את מלאכתם, ייתכן ובידיכם עזבון בעל ערך ממש. איך תדעו? הזמינו מעריך מקצועי להערכה ורכישה של העזבון. כך, גם ימצאו יורשים לחפצים שבידיכם וגם תפטרו מתכולה שאחרת, לא היה לי שימוש. גם במקרה והערך גבוה ואתם יודעים זאת, במקום להלחם על העזבון עם האחים והאחיות תוכלו לקבל שווה כסף ולהמנע ממלחמות מיותרות.

כנסו לקרוא על הפתרון האידיאלי מבחינתכם- מכירת עזבונות


קניית חפצי אומנות

לחפש אנשים שעוסקים באומנות מעוניינים ויודעים להעריך את סוג הפריט שברשותכם היום זה כמו למצוא מחט בערמת השחט. רק מעריכי תכולות עם עשרות שנות ניסיון, אשר רוכשים פריטי אומנות וחפצים יקרי ערך, מסוגים שונים. יכולים לספק לכם חלופה מהימנה לאותם מעריכי אומנות בודדים בארץ. יש בידיכם חפצי אומנות מירושות או אחר שברצונכם למכור?

כנסו וקראו כיצד תוכלו למכור חפצי אומנות במחיר הטוב ביותר


קניית כלי כסף וזהב

הידעתם כי מעריכים מקצועיים בודקים כלי כסף וזהב ורק לאחר בדיקה יסודית קובעים את שווים על פי  אחוזי הכסף והזהב המצויים בהם?

בדיקה זו חשובה עד מאוד ואין ספק שעל מנת שתצאו נשכרים מהמכירה, חשוב שתתבצע. קניית כלי כסף וזהב בידי מומחים – מעריכים מקצועיים, תאפשר למעריך, מחד, לשוב ולמכור את הכלי אל רוכש פוטנציאלי, או מאידך, במידה ולא צפוי ביקוש, להתיך את הכלים וליצור מהם חפצים יקרי ערך אחרים.

אז איך תרוויחו ממכירת כלי כסף וזהב? הכנסו לכאן


פינוי דירה מה זה אומר?
מה זה בעצם שירותי פינוי דירה? מי הם "המפנים"? מדוע חשוב שידעו גם להעריך את שווי התכולה עבורכם? באילו מקרים מפנים ובאילו עדיף לפרסם ביד 2? מתי עדיף לכם להזמין חברת הובלות ומתי (אם בכלל) כדאי ותוכלו לפנות בעצמכם את הבית? מתי לא?

על התשובות לשאלות עקרוניות אלו במדריך ההגדרה של פינוי דירה


טיפים לפינוי דירה מוצלח
השאלה הראשונה שמעסיקה אתכם, ודאי היא איך תדעו שאתם בוחרים באנשים הנכונים על מנת להעריך ולפנות את הדירה שקיבלתם בירושה. חפצים – שמקורם, לעתים זר לכם ואינו ידוע בוודאות כמו גם שווים האמיתי. איך תתנהלו נכון לפני הפינוי? למה חשוב לדאוג בזמן הפינוי ואיך לבחור חברת פינוי דירה?

קבלו את הטיפים של אתר פינוי דירה לפינוי דירה שממנו תצאו מרוצים


פינוי דירה – שאלות ותשובות

באילו מקרים כדאי לפנות לחברה מקצועית ולמה לעשות זאת מלכתחילה?

כיצד תוכלו לדעת כי חברת הפינויים אליה פניתם היא אכן אמינה ומומלצת?

מהם השלבים בכל תהליך פינוי נכון ולמה עליכם לצפות?

האם עליכם לדאוג בתום הפינוי או שמדובר בפתרון מא' ועד ת'?

כנסו לקבל את התשובות שכולם שואלים על התהליך


תהליך פינוי דירה

מדובר ב-2 שלבים שהראשון הוא הזמנת מעריך לשווי התכולה ובשני- יום הפינוי. יחד עם זאת, להדיוטות, לא מדובר בתהליך ברור ומכאן, ברור שמגיעות החששות. לשם כך כתבנו לכם על תהליך פינוי דירה וסיפקנו מספר טיפים לבחירת החברה קודם לתהליך.

על תהליך פינוי הדירה – כנסו לכאן


דגשים לפינוי דירה

כיצד לוודא כי הפינוי שלכם יצא מוצלח? מהו פינוי חינם ובאילו תנאים כדאי יהיה לכם לעשותו?
כמו כן, ייתכן ולכם אומנם, אין הערכה רבה לחלק מהפריטים אולם הייתם שמחים לדעת כי הם ישרתו אחרים?

 על כך ועוד במאמר כל הדגשים לפינוי מוצלח


מומחה פינוי דירה

אם אתם חוששים להזמין כל חברה בשערי ביתכם אתם צודקים! לכן, קודם להזמנת מעריך מקצועי לביתכם עליכם לדעת את הקווים לדמותו של איש מקצוע מנוסה בתחום, שמחד חייב להרוויח אך מאידך לא יעשה הון על חשבונכם.

כנסו וקראו על מומחה פינוי דירות


פינוי דירות בחינם

מתי חינם צריך להעלות חשדות ומתי חינם מצדיק את השירות ואף מעבר? זו השאלה שמעסיקה רבים מלקוחותינו אשר פונים אלינו לקבלת שירות. חשוב לדעת! ישנם חברות רבות לא מנוסות אשר מנסות לשכנע אתכם להפטר מחפציכם חינם, אך מה אם מדובר בחפצים בעלי ערך רב?

כנסו ולמדו על פינוי דירות ללא עלות שבאמת משרת אתכם


פינוי דירה באמצעים שונים

מהם האמצעים לפינוי דירה? במה הם שונים בין החברות ואיך כל זה קשור וחשוב עבורכם? כיצד מפנים מדירה גבוהה ואיך דואגים בוודאות לשמירה על תקינות המעלית והמעברים השייכים לכל דיירי הבית המשותף?  למדו לדאוג לדברים החשובים בהסכם קודם לפינוי…

 כנסו וקראו על האמצעים לפינוי דירה עם חברת פינוי דירות מנוסה


מדריך פינוי דירה

אז החלטתם לפנות בית בו התגוררתם? עוברים דירה? אולי קיבלתם דירה בירושה? מזל טוב! אנו בטוחים שהמעבר מרגש מחד, אך מעלה חששות מאידך. אתם יודעים היום שהגיע הזמן לפנות ושואלים איך לבחור חברת פינוי דירה. אתם לא בקיאים בתהליך הפינוי ורוצים להכירו מבעוד מועד ובצדק. אתם שואלים את עצמכם מהם היתרונות של פינוי דירה מקצועי ומתחבטים אם לעשות את זה לבד או עם חברים. בנוסף לזה, אתם זקוקים אולי להכין את הדירה לדיירים הבאים. זה אומר שיפוץ, אולי צביעה ואולי יותר מכך. בטוח שניקיון אך גם אולי ריסוס. אז מה עושים בפועל וכיצד לא נותרים מבולבלים?

כנסו למדריך פינוי דירה הרשמי ולמדו איך עושים זאת המקצוענים


פינוי דירה לפני מעבר או מכירה

כאשר ברצונכם למכור נכס בו התגוררתם, אתם יודעים, לרוב את שווי הפריטים בבית. במקום לחכות למבקרי אתר יד 2 כזה או אחר או לקיים מכירת חצר- שוודאי היו אורכים זמן רב, החלטתם למכור את כל תכולת הדירה. עשיתכם בשכל.

כנסו וקראו כיצד תמכרו את תכולת הבית לפני מעבר או מכירה


עזיבה לחו"ל והליך הפינוי

עזיבה לחו"ל אינה דבר פשוט. אתם עוזבים את הארץ ופעמים רבות המעבר כרוך בפרידה מחברים ומשפחה לתקופה ארוכה. עם כל הלחצים והחששות אנחנו רוצים לאחל לכם דרך צלחה ומאחלים לכם התאקלמות מהירה בארץ היעד. אך עם כל הבלגן, הדבר האחרון שאתם צריכים ודאי, זה לדאוג גם לקבלת ערך כספי הוגן למטלטליכם. הסירו דאגה מלבכם.

קראו על תהליך הפינוי בעקבות עזיבה לחו"ל ופנו לקבלת הצעה

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה