פינוי דירות ברעננה

למגורים ברעננה מיוחסת איכות חיים גבוהה, שהופכת אותה לאחד היעדים המבוקשים והחמים ביותר כיום על מפת הנדל"ן של מדינת ישראל. היא עיר הצומחת במימדי ענק, עם פרויקטי מגורים יוקרתיים חדשים, אך כזו בה תוכלו למצוא גם שכונות ותיקות הרבה יותר. המאמר הנוכחי מציג לפניכם שירות שכל אחד מתושבי רעננה והסביבה עשוי להזדקק לו בשלב זה או אחר של חייו – פינוי דירות על סוגיו השונים (פינוי של ירושות ושל עזבונות, למשל). הדגש המרכזי בדרך להצלחת התהליך הוא פנייה לחברת פינוי דירות מקצועית, המכירה את רעננה כמו את כף ידה. אז למה זה כל כך חשוב?

הציפיות מפינוי הדירה

פינוי דירה חייב להתבצע ללא דופי, זה ברור. כדי להגשים את המטרה הזו, יש להעניק תשומת לב לרמה המקצועית של החברה, אך חשוב לא פחות להתייחס להיכרות שלה עם האזור הספציפי (רעננה, במקרה שלנו). הדבר הראשון שההיכרות הזו מאפשרת הוא ידע לגבי חוקי העזר העירוניים של רעננה בכל הנוגע לשאלה של פינוי תכולה, לגבי המדיניות במקרים של פינוי שאינו מבוצע כהלכה וכן הלאה. מטבע הדברים, חברה הפועלת ברעננה תכיר את אתרי ההטמנה המורשים הנמצאים בסביבתה – אתרים המהווים את הכתובת של רוב הפינויים.

החברה צריכה לדעת להתבונן במפת רעננה, ולהכיר כל אזור, שכונה או אפילו מתחם מגורים בה. אם לוקחים בתור דוגמא את השכונות הישנות, יש לזכור כי אין ברעננה הרבה כאלה: זוהי עיר חדשה יחסית, אך עדיין בשכונות רבות בה תמצאו מבנים שקיימים מאז שנות ה-60 וה-70 (קריית שרת, קריית וייצמן, קריית דוד רמז ועוד). על אנשי החברה לדעת לדוגמא מהן דרכי הגישה המהירות והנוחות ביותר לכל נקודה ברעננה, באילו שעות הכי מומלץ לבצע את הפינויים ואיך רצוי להיערך לקראתם, מבחינת הציוד וכוח האדם: לדוגמא, פינוי דירה בבניין רב קומות יצריך לעיתים ציוד אחר מאשר בית פרטי.

שאלת המחיר

כמו אצל כל נותן שירות אחר, גם במקרה של פינוי דירות אתם צריכים לשאול את עצמכם כמה זה אמור לעלות לכם. התשובה הפשוטה היא שאף על פי שפינויים שונים עשויים להצריך הוצאה של סכומי כסף שונים, כמעט בכל המקרים מדובר בתשלום מינימלי, אולי אפילו בטל בשישים אל מול היתרונות של פינוי מוצלח.

יש גם מקרים בהם אותו תשלום מתבטל לחלוטין – פינוי דירה חינם, כאשר בתמורה לפינוי מעבירה החברה לחזקתה את אותם חפצים שפינתה מהנכס. פינוי בחינם מתאים לאנשים שיודעים כי עליהם לבצע את הפינוי, אבל אינם מעוניינים להוציא על כך כסף.

בדרך לפינוי פונים לחב' הפינויים הראשונה – פינוי דירה

חב' פינוי דירה מתמחה בפינויי דירות, עזבונות וירושות. החברה מחזיקה בתואר מחייב, שמאפשר ללמוד הרבה על המוניטין שלה: היא החברה הראשונה בישראל שפעלה בתחום של פינוי דירות ותיקים. מאז ועד היום מבצעת החברה פינויים במלוא המקצועיות, הבטיחות והרגישות, תוך ליווי מלא של הלקוחות משלבי התכנון ועד להחזרת הדירה למצב שיאפשר את המשך המגורים בה. הכל מתבצע באמינות מלאה ובכפוף להסכם עבודה מפורט ומחייב.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה