קונה עתיקות – קניית עתיקות זהב וכסף

קונה עתיקות – קניית עתיקות זהב וכסף

אם בידיכם אוספים יקרי ערך של כסף, זהב או עתיקות ואתם רוצים למכרם ברווח, עליכם לעשות זאת בזהירות ובתבונה.
ישנם סוחרים רבים שמחכים לאנשים בדיוק כמוכם: כאלה המחזיקים בידיהם אוספים יקרים, חפצים יקרי ערך ופריטים שיעשירו את הכיס שלהם.
הם יודעים לפעול ומצליחים לרכוש מאנשים רבים במצבכם עתיקות ופריטי כסף וזהב בחמישית מערכם האמתי.
כדי שזה לא יקרה לכם וכדי למנוע התעשרות בלתי הוגנת על חשבונכם, עליכם לשקול את צעדיכם. לפניכם מדריך מעשי למכירת עתיקות ואוספים.

אין זה משנה כיצד התגלגלו לידיכם חפצים עתיקים ופריטי כסף וזהב יקרים – בין אם קיבלתם אותם בירושה, בין אם אספתם אותם כל חייכם וכעת ברצונכם למכור אותם ובין אם התגלגלו לידיכם בדרך אחרת,
ישנם שני אפשרויות עיקריות העומדות לרשותכם:

– אתם יכולים למכור אותם בזול ולהפסיד
– אתם יכולים למכור אותם לגורם אמין וישר ולהגן על זכויותיכם.

אז איך מוכרים עתיקות וכלי כסף וזהב בזהירות ובחכמה?

מתחילים להבין מה בדיוק יש לכם בידיים

כאשר תיצרו קשר עם סוחר עתיקות שקונה אוספים ופריטים, אתם חייבים להפגין ידע ובקיאות. ככל שתדעו יותר על עולם העתיקות, על מסחר בכלי זהב וכסף ועל הפריטים עצמם, כך הסיכוי שירמו אתכם קטן.
מאחר שהערכת שווים והקביעה מהו ערכם ואיזו תמורה ריאלית תוכלו לקבל עבור הפריטים שבידיכם אינן קלות, ומדובר בעניין שבמומחיות, עליכם לפנות למישהו נטול אינטרסים שמבין עניין.

נעים להכיר – מעריך עתיקות ופריטים מקצועי

איש המקצוע שיסייע לכם בעניין הוא מעריך עתיקות  מקצועי. מדובר באדם בעל ידע, כלים ומיומנויות שיאפשרו לו לקבוע כמה שווים הפריטים שבידיכם. כמובן, כל סוחר שיגיע להתעניין בתכולה שלכם יציג עצמו כמעריך מקצועי, אולם סביר שהוא בעל אינטרסים וייטה לנקוב בערך נמוך מערכם המציאותי של החפצים. פתרון אפשרי הוא הסתייעות בחברה לפינוי דירות. נציגי חברה אמינה המעניקים שירותי פינוי דירה יכולים לא רק למיין את התכולה שבדירה (למשל, דירה שירשתם, דירה שלכם לפני מעבר דירה וכדומה), אלא גם לספק מעריך מקצועי שיקבע מה מהחפצים ראוי לתרומה, מה עדיין שמיש ומה ניתן למכור. אם התכולה כוללת ענתיקות וחפצי ערך אחרים, הוא יוכל להעריך במדויק את שווים.

השלב הבא – בחירה של שיטת מכירה

אחרי שהבנתם מה באמת יש לכם בידיים ומהו הסכום הריאלי אותו תוכלו לקבל ממכירת הפריטים, תוכלו לנהל משא ומתן עם כל גורם שתבחרו. לשם מכירת עתיקות וכלי כסף וזהב אתם יכולים לבחור באחת או יותר מן הדרכים הבאות:

  1. מכירה ישירה – הודיעו על מכירת חצר והיו מוכרים ליום אחד. זה דורש זמן, לא תצליחו להפטר מכל הפריטים וספק אם תקבלו תמורה ראויה, כי רוב האנשים לא יזהו שמדובר באוצרות ולא יהיו מוכנים לשלם מחיר גבוה.
  2. כתתו רגליכם בין חנויות עתיקות ונסו למכור את מרכולתכם בתמורה ראויה. המוכרים בחנויות לא יסכימו מיד למחיר שתדרשו. אתם תתעקשו, אבל ספק אם זה יצליח.
  3. היעזרו בחברה לפינוי דירה אמינה וותיקה שתקנה את התכולה במחיר הוגן ואולי אף בתמורה לפינוי הדירה. אם תבחרו חברה אמינה וותיקה זה יחסוך לכם זמן וכאב ראש.
  4. היעזרו באתר EBAY ונסו למכור את האוצרות און ליין. זה יעיל אבל דורש הרבה סבלנות וזמן, וגם כאן לא בטוח שיגיע קונה שיזהה את חשיבותו של האוסף.
  5. פרסמו את הפריטים בלוחות יד שנייה ובלוחות מכירה און ליין ו/או בעיתונים.
  6. מכרו ישירות לאספנים אותם תאתרו באינטרנט.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה