פינוי תכולת דירה לתרומה: בתמורה לתשלום או תכולה שוות ערך

פינוי תכולת דירה לתרומה: בתמורה לתשלום או תכולה שוות ערך

פינוי תכולה מדירה יכול להיות הזדמנות נהדרת למעשה של חסד וצדקה.
כל פריט שעבורכם ייחשב מיותר ייחשב בעיני אחרים לאוצר. אתם יודעים זאת ורוצים לתרום, אבל מתקשים לנהל את המבצע.
כדי לעשות זאת בקלות, פנו לחברה המציעה שירותי פינוי דירה שתוכל לסייע לכם בהעברת תכולתכם לתרומה.
זה אומנם יעלה כסף (כי שירות פינוי אחראי חייב לפרנס את בעליו)
(או שאולי תעדיפו לשלם לחברת הפינוי בשווה ערך מהחפצים – במידה וישנם כאלו)

אך זו הדרך שתתן לכם שקט נפשי ותסיר מכם את אחריות פינוי הדירה.

כל כך הרבה אנשים יוכלו ליהנות מהחפצים ומהפריטים שכבר אינם משמשים אתכם – כל פריט הוא עולם ומלואו. ילד שיזכה להחליף את נעליו הקרועות, אדם מבוגר שיזכה בשמיכה חמה, משפחה מחוסרת אמצעים שתזכה במקרר שעובד או סטודנט שיחסוך כסף כשיקבל ספריה חדשה. הרבה אנשים שנפטרים מתכולה ורוצים למוסרה לאחרים ולהעבירה לתרומה מוותרים על המלאכה המבורכת בשל האתגר בצידה. אז איך פותרים את הקשיים ומצליחים לתרום תכולה בקלות?

פינוי דירה ישר לתרומה

כאשר אנשים עוברים דירה, מקבלים דירה בירושה, משפצים את הבית או עוברים לגור בחו"ל הם נאלצים לנצח על הפקה מורכבת הזוכה לכותרת "פינוי דירה".

זה אולי נשמע פשוט, אבל מדובר במלאכה לא קלה. מיון, אריזה ופינוי תכולה של דירה דורשים הרבה מאד זמן ומאמץ, וקשה להחליט במהלכה איזה מהחפצים ילך לאן. חלקם ימשיכו לשמש אתכם, אחרים ראויים להיות מוצעים למכירה ואחרים אתם שואפים להעביר לתרומה. מלאכת התרומה בעייתית – מדובר בהרבה חפצים, אינכם בטוחים למי לתרום ומה, ואינכם יודעים כיצד לשנע את הכל.

מבצע מתן תרומה

 כאשר תסתייעו בחברת פינוי דירה המציעה שירותי פינוי דירה לתרומה או פינוי רהיטים לתרומה יתנהל באופן הבא:

  •  שלב ראשון: בחינת התכולה – חברת פינוי דירה תגיע ותבחן את התכולה בדירה שלכם. במקרה ויש בתכולה- תכולה בעלת ערך רב, באפשרותכם יהיה לממן את הפינוי הרהיטים לתרומה (או חלקו) באמצעות חפצים בעלי ערך. בדר"כ מדובר בעתיקות או חפצי וינטאז' מיוחדים.
  • שלב שני: מיון ואריזה – החברה תמיין את החפצים הרבים ותקבע מה יישאר ומה ילך, מה יימכר ומה ייזרק, מה ייתרם – ולאן.
  • שלב שלישי: פינוי וחלוקה – חברת פינוי דירה לתרומה תשליך למקומות המותרים את האשפה, תעביר לדירה הבאה שלכם את התכולה שתרצו לשמור ותקנה מכם את הסחורה הראויה למכירה.
    מה לגבי הסחורה שיועדה לתרומה כמו למשל רהיטים וחפצים? פריטים אלה ימוינו ויחולקו לגופים מתאימים לפי הצורך בהם. החברה תפנה את הריטים לתרומה לגופים רבים ומגוונים: החל במוסדות, בתי אבות, בתי תמחוי, בתי חולים, בתי ילדים, המשך בגני ילדים, מוסדות חינוך, גנים ומתנ"סים וכלה במשפחות נזקקות, סטודנטים וקשישים עריריים. כל אלה ישמחו לקבל רהיטים, בגדים, שמיכות, מוצרי חשמל, ספרים, כלי בית וכל דבר שימלא את מחסורם.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה