תהליך פינוי דירה

תוכן עניינים

התקשרו עכשיו – 072-3932563

פינוי דירה מקצועי הוא תהליך בו נכס מפונה מכל החפצים והפסולת שאינם הכרחיים, על מנת להפוך אותו ראוי למגורים. בעיני רוב האנשים פינוי של נכס נתפס כמשהו שאפר לעשות באופן עצמאי, גוררים חפצים החוצה, הזבל הולך אל הפח ונגמר העניין, אולם ישנם מקרים בהם פינוי של הדירה יכול לקחת הרבה יותר משאבים וזמן, ואז מומלץ לפנות לחברה מקצועית לסיוע. בין המצבים אשר מצריכים פינוי של הדירה או הנכס ניתן למצוא:

  • מקרים בהם הדירים עוזבים את הדירה לצורך רילוקיישן ומגורים בחו"ל. במקרה כזה יש צורך לפנות את הדירה בעבור הדיירים אשר ירכשו או ישכירו את הבית.
  • מקרים בהם בעלי הדירה מעוניינים לעשות שיפוץ כולל של כל הבית. במקרה כזה יש צורך בפינוי של כלל הרהיטים, החפצים ומוצרי החשמל השונים לאחסון על מנת להשאיר בית נקי לצורך השיפוץ.
  • במקרים של אגרנות כפייתית,המצריכה פינוי מאסיבי של כל הפסולת שהאגרן צבר במשך השנים.

הזמנת חברה מקצועית לפינוי דירה

השלב הראשון בתהליך פינוי דירה הוא שלב בחירת החברה. השוק רווי בחברות שונות אשר מתחייבות להעניק שירות איכותי, ועליכם לבחור חברה אחת אשר תתאים לכם ביותר. ראשית, מומלץ לבחור בחברה בעלת מוניטין בשוק, ורצוי שתהיה מנוסה בתהליך של פינוי דירות. פינוי של חפצים מדירה צריך להתבצע בצורה עדינה אך זריזה, ויש צורך לעיתים לעשות שימוש בכלים שונים כמו מנופים. חברה מנוסה תדע לבצע את הפינוי בצורה יעילה, וגם תדע להתמודד עם מצבים שונים המצריכים אלתור, כמו פינוי של חפצים אשר אינם עוברים בדלת, או פינוי דירה מבניין קומות ללא מעלית. אחת הדרכים הטובות ביותר לדעת האם החברה מקצועית היא באמצעות המלצות. נסו לבקש המלצות מקרובים או ממכרים, ותוכלו גם לפנות לרשת האינטרנט. אתרים רבים מציעים המלצות וביקורות על חברות שונות מלקוחות של החברה, כאשר חברה אשר לה המלצות חיוביות רבות, כנראה מעניקה שירות מצוין, ואם לקוחות רבים אחרים הצליחו ליהנות מן השירות, כנראה שגם אתם תיהנו.

שלב הפינוי

לאחר שבחרתם את החברה מגיע שלב הפינוי. תהליך פינוי דירה מתבצע בשני שלביםעיקריים:

  • ראשית, מגיע נציג של החברה אליכם לדירה על מנת להעריך את שווי החפצים ואת מחירו של הפינוי. לעיתים, חברות רבות יסכימו לקחת חלק מהחפצים שלכם אליהם, ובתמורה להעניק לכם הנחה על המחיר. אם אתם מצוידים בחפצים טובים במיוחד, יתכן ואף תוכלו לקבל את כל הפינוי בחינם.

· בשלב השני, ביום הפינוי, החברה תשלח את הסבלים מטעמה, יחד עם הכלים וכלי הרכב המתאימים לתהליך הפינוי. מומלץ מאוד להיות נוכחים בבית בעת הפינוי על מנת להנחות את הסבלים מה לעשות אם החפצים ומה אתם מעוניינים לזרוק או לשמור. באם מעורב מקרה של אגרנות כפייתית בפינוי על עובדי החברה להיות רגישים, ולבצע את התהליך לאט, תחת הסכמה מוחלטת של הדיירים.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה