פינוי תכולת דירה- יותר משתלם מלמכור ביד 2

ישראלים רבים המעוניינים לפנות את תכולת הדירה מנסים את מזלם בלוחות המקוונים באינטרנט כדי למכור את החפצים השונים לכל המרבה במחיר. ההתעסקות במכירת תכולת הדירה בלוחות מקוונים ברשת האינטרנט כמו יד 2 ולוחות אחרים גוזלת זמן רב. בנוסף, ישנם חפצים שלא ניתן למכור כי אין להם דורש. מעבר לכך, יש להשקיע הרבה זמן בצילום הפריטים השונים, לתמחר אותם, להעלות את התמונות ללוח הדיגיטלי, לעקוב אחרי הפרסומים, לענות לשאלות ולהציג את החפצים השונים בפני מספר רב של אנשים.

לחלופין, ניתן לפנות לחברת פינוי תכולת דירות, לקבל תשלום הוגן תמורת תכולת הדירה ולזכות בפינוי מקצועי של כל החפצים, בלי לענות לעשרות או למאות טלפונים ומיילים, ובלי לבזבז זמן מיותר. לכן, אם ברצונכם לפנות את תכולת הדירה, כדאי לכם ליצור קשר עם חברה מקצועית, מובילה ואמינה. כך תוכלו לקבל פינוי מלא של הדירה תוך מספר שעות, ואם יש חפצים בעלי ערך בנכס תוכלו לקבל את הפינוי בחינם או לקבל מזומן ביד, מבלי להתעסק במכירת החפצים באופן פרטני.

פנו אל החברה הראשונה בפינוי דירה – 072-3932563

חברת פינוי דירה הראשונה ידועה בניסיונה ובהמלצותיה (הראשונה שסיפקה שירותי פינוי דירה) . כשעומדים בראש, חשוב לנו לשמור על תדמית של חברה מנצחת ועל כן נעשה ככל שביכולתנו כך שאתם, תצאו יותר ממרוצים ותמליצו לבאים אחריכם!

שירות חוסך זמן וכסף

כל מי שניסה למכור חפצים שונים בלוחות המודעות האלקטרוניים ברשת יודע כי מדובר במשימה לא פשוטה הגוזלת הרבה מאוד זמן. יש לפתוח פרופיל, להעלות תמונות של החפצים השונים ולקטלג אותם, להחליט על מחיר, ולאחר הפרסום יש לעקוב אחרי מילים, לענות לטלפונים רבים, לתאם פגישה בנכס עם אנשים שונים, ולעתים מחסירים ימי עבודה בגלל המכירה.

כאשר מזמינים שירות פינוי תכולת דירה, אין אפילו צורך להיות בבית – כל עוד פונים לחברה מובילה ואמינה.
בהתאם לשווי התכולה, לאחר הערכה מקצועית של נציג מטעם החברה, יודעים כמה יש לשלם, כאשר אם לתכולה יש ערך כספי –ניתן לקבל פינוי מלא או חלקי בחינם, ללא כל עלות או השתתפות.
עליכם לזכור כי אם ברצונכם למכור פריטים כבדים וגדולים, יתכן כי קונים פוטנציאליים יבקשו את עזרתכם לסחוב את הדברים מטה או לדאוג להובלה, בעוד חברת פינוי מגיעה עם כל הציוד הנדרש ומבצעת את מלאכתה במיומנות גבוהה, וללא נזקים לרכוש צד שלישי. אמנם, אם תזמינו שירות פינוי תכולה עליכם לשלם תמורת העבודה, או שתקבלו פינוי בחינם, אך תוך כמה שעות כל החפצים יפונו מהדירה בלי שתצטרכו להתאמץ או לנהל שיחות ארוכות ומשא ומתן עם מאות אנשים, שכל אחד מהם מעוניין בפריט אחר.

לכן, עליכם לזכור כי שירות פינוי תכולת דירה חוסך לכם זמן, כסף והתעסקות במכירת החפצים. כדאי לכם לחשוב האם באמת מתאים לכם לנסות למכור את תכולת הדירה בלוח יד 2 או ליהנות משירות מקיף ומלא מחברה מקצועית אחת, גם אם עליכם לשלם תמורת השירות.
בנוסף, סיכוי רב כי לא תצליחו למכור את כל תכולת הבית בלוחות יד 2 באינטרנט, ולכן עדיין תצטרכו להתמודד עם פינוי חפצים ישנים רבים מהדירה.