פינוי דירה זו מומחיות! פנו למקצוענים כדי שתצאו מרוצים

פינוי דירה זו מומחיות! פנו למקצוענים כדי שתצאו מרוצים

פינוי תכולת דירה, כבר לא צריכים לעשות הכל לבד

פינוי דירה על ידי חברה אמינה, בתמורה לתכולה בה אין לכם צורך – זו ההתמחות שלנו מזה 11 שנים.
לקוחות רבים שפונים אלינו, מספרים לנו על ניסיון לא טוב שהיה להם, בהזמנת חברת פינויים אחרת. פעמים רבות מתברר, קורה שאנשים שצריכים פינוי דירה מזמינים חברת פינויים שלא מגיעה. הסברה הרווחת אצלם היא שחברת הפינוי קבלה עבודה מזדמנת, משתלמת יותר שדרשה את הפינוי ביום הספציפי, ועל כן, ויתרה עליהם.
חברת פינוי הדירה המקורית מעולם לא תיתן למצב כזה להתרחש. אנו מפנים עם הציוד הטוב ביותר ודואגים לזמינות מלאה ללקוחותינו. במקרה הצורך מגבים את הזמינות של אנשינו באמצעות קולגה מומלץ איתו אנו עובדים שנים רבות: דרור פינוי דירה.
אנחנו תמיד נדאג להגיע בזמן ולעולם לא נעלם ברגע הקריטי.

התקשרו עכשיו

רוב האנשים עוברים דירה לפחות פעם פעמיים בחיים. ובכל מעבר שכזה, יש צורך לפנות את תכולת הדירה שעד זה לא מכבר שמשה כבית מגורינו.
פינוי דירה הוא פרויקט ופרויקט לא קטן. בין אם מדובר בפינוי חלל קטן או בדירה שאוכלסה על ידי זוג אגרנים כפייתיים, פינוי דירה עשוי להוות מקור לכאבי ראש לא קטנים.

אורח החיים המודרני לא מאפשר לרובנו את הזמן הדרוש כדי לעזוב פתאום הכל בצד ולהתעסק במלאכת הפינוי המתישה.
הצורך ההולך וגדל בעזרה במקרים בהם יש צורך לבצע פינוי תכולת דירה מבלי להפסיק את שגרת החיים, הביאה לפריחה בתחום העסקים המציעים שירותי פינוי תכולת דירה. כיום, פינוי תכולת דירה כבר לא צריך להוות את הגורם מספר אחת לכאבי ראש, דאגות ובעיקר לאבדן של זמן יקר.

כולנו מכירים את המשוואה זמן = כסף. כיום, כבר לא צריך להפסיד כסף.
פשוט הרבה יותר להזמין חברה מקצועית המציעה שירותי פינוי תכולת דירה אשר תעשה את כל העבודה בשבילכם, וגם, בסופו של דבר, תחסוך לכם לא מעט כסף.

העלייה המשמעותית בפנייה לעסקים וחברות המציעות שירותי פינוי תכולת דירה, הביאה גם להתמקצעות רבה בתחום. נכון, שרלטנים, יש תמיד. אבל יש גם לא מעט אנשי מקצוע מיומנים מאד אשר יודעים את כל אשר יש לדעת על פינוי תכולת דירה. אנשי מקצוע אלו מכירים את מקצוע הפינוי מ-א' ועד ת'. מאיסוף הארגזים והאריזה, דרך ניקוי הדירה לאחר הוצאת אחרון הרהיטים ועד להצבה של כל התכולה במשכנה החדש.

בסופו של יום, השאלה היא פשוטה: מה עדיף, לפנות לבד את תכולת הדירה ולבזבז זמן, כסף, ובעיקר את האפשרות לעשות דברים אחרים בזמן הזה; או לפנות לעזרתם של מקצוענים בתחום פינוי תכולת דירה אשר יאפשרו לנו את השקט והפניות לעשות דברים אחרים.

אחד התחומים בתחום הדיור שנולדו בשנים האחרונות הוא זה של פינוי דירה על ידי חברה מקצועית ומכל סיבה שהיא – מעבר דירה, אגירת עודף פריטים מיותרים, קבלת דירה בירושה וכדומה.

לעתים נידמה כי כבר אין מקצועות חדשים בעולמנו אלא אם מדובר בפיתוח טכנולוגיה חדשה כלשהי, אך דווקא בתחום מהוותיקים ביותר – תחום הנדל"ן, נולדה לה בשנים האחרונות פעילות חדשה שדורשת חברות המתמחות בנושא והיא – פינוי דירה.

מהו פינוי דירה?

אם כן, פינוי דירה הנו פינוי חפצים שונים מדירות של אנשים אשר אגרו הרבה מוצרים וביתם קטן מלהכיל את הכל ויש צורך בשחרור שטח למוצרים חדשים או באם עוברים דירה ומעוניינים להיפטר מכמות נכבדת של חפצים שאין צורך ורצון להמשיך אתם לדירה החדשה.

למי זה מיועד?

פינוי דירות מתבצע מסיבות שונות כאשר ישנן מספר סיבות מרכזיות:

  1. מעבר דירה – החלטה על מעבר דירה היא מבורכת וכמובן שלשם כך רוב רובה של האוכלוסייה מזמינה חברת הובלות לביצוע המעבר מהדירה הקיימת לחדשה. עלות ההובלה היא נגזרת של סך החפצים והמוצרים שיש להעביר. על כן, אם ישנם בדירה הנוכחית מוצרים רבים שאין בהם עוד צורך בדירה החדשה, אם מחוסר שימוש בהם או כיוון שאינם מתאימים לעיצוב מחדש, ניתן להזמין צוות מקצועי שלפינוי דירה בטרם מגיעה חברת ההובלות כדי שיוציא את אותם פריטים מיותרים ויחסוך לכם עלות בהעברה הכוללת.
  2. דירה בירושה– במידה וההורים או הורה יחיד נפטר והוא מוריש את הדירה עבורכם, ייתכן ואף סביר כי הדיר המלאה בפריטים מיותרים בעיניכם ושאין להם שימוש עבורכם. נכון, יהיו תמונות שתיקחו אליכם אך ייתכן ושאר המוצרים מיושנים ואין לכם מה לעשות בהם, ולא רק זאת, רבים אינם רוצים מוצרים של נפטרים אצלם בבית. לשם כך מזמינים צוות שיבצע פינוי של דירת המנוח ויאפשר לכם להוציא אותה למכירה או השכרה במהירות כשהיא פנויה ולאחר ניקיון יסודי.
  3. אגירה כפייתית – יש לא מעט אנשים שצוברים עודף מוגזם של מוצרים וחפצים אשר סותם להם את מקום המגורים ואף מהווה סכנה בריאותית עבור חלק מהם. לעתים מתקבלת החלטה עצמית או בעזרת חברים וקרובים כי חייבים להשתחרר מאותם פריטים מיותרים שרק נאגרים ואין בהם שימוש ממשי. לצורך כך מזמינים צוות שיפנה אותם מהדירה ויאפשר מחייה במרווח רחב ובריא יותר.

איך זה עובד?

כאשר מזמינים חברות של פינוי דירות הדבר נעשה לעתים בצורה של תשלום עבור הפינוי אם מדובר במוצרים שאינם שמישים בעליל, לעתים מדובר בפינוי בתמורה למוצרים עצמם ואפשרות לסחור בהם ולעתים מדובר בחברות שמקבלות כסף עבור הפינוי אך דואגות להעביר את המוצרים לנזקקים..

חשוב לבחור חברה שמתאימה לכם ולברר היטב את העלויות והשימוש במוצרים לאחר שפונו, אלא אם ממש לא אכפת לכם ואתם פשוט חייבים פינוי מהיר ומיידי.

אין כל ספק כי פינוי דירה הפך בשנים האחרונות לעסק מתפתח עם יותר ויותר דירות ישנות העוברות בירושה, מעברי דירות תכופים יותר עכב שינוי מקום עבודה וכמובן עכב עודף המוצרים שאנשים רוכשים והופכים לאגרנים כפייתיים גם אם אינם מודעים לכך עד לנקודה שזה מוגזם עבורם.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה