פינוי מקלטים

התקשרו עכשיו – 072-3932563

פינוי מקלטים, מומלץ להיעזר במומחים

מקלט מלא תכולה ישנהאמנם המקלט אמור להיות מקום המבטחים אליו אנשים בורחים מפני אימת המלחמה מתוך כוונה להציל את עצמם ואת היקרים להם. אך שקט בטחוני יחסי ושאננות, כמו גם הנוחות שבמיקום המקלטים בסמוך לדלת הכניסה לבניין, הפכה את המקלטים למקומות אידאליים לשמש כשטחי אחסון ומחסנים. מקלט המשמש כמחסן נוסף אינו מחזה נדיר במיוחד ולא פעם אפשר למצוא מקלטים העמוסים בחפצים שונים ומשונים. החל מכלי בית וכלה בכלי גינון וחומרי הבניין.

אז מה לעשות?

ייעודו המקורי של המקלט הוא לשמש כמרחב מוגן בעתות חירום וסכנת חיים, ובשל עובדת המצאות מדינת ישראל באזור לא יציב מבחינה ביטחונית, יש צורך גם לשמור על המקלטים פנויים לעתות צרה.

אך בשל העובדה כי מקלטים רבים הפכו עם השנים למחסנים, המלאכה של פינוי מקלטים והשבתם לשמש בתפקידם המקורי, היא מלאכה לא פשוטה. פינוי מקלטים כולל פעמים רבות התעסקות עם מקלטים שלא נפתחו כבר שנים וכאלו אשר צברו כמויות עצומות של לכלוך וזבל שיש לפנותו. פינוי מקלטים מצריך פעמים רבות גם הצטיידות בחומרים שונים אשר יקלו על מלאכת הפינוי, כמו שימוש בכלים מכניים שונים או חומרי ניקיון וחומרי חיטוי חזקים במיוחד. כל זה אומר שאין ברירה אלא לפנות לחברת מומחים בעלת מומחיות וניסיון בפרויקטים של פינוי מקלטים.

אין ספק שהמלאכה של פינוי מקלטים היא מלאכה מסובכת, מורכבת ולא אחת גם גוזלת זמן ואף מסוכנת למדי. במקרים כאלו מומלץ לפנות לשירותיה של חברה העוסקת בתחום הפינויים ומציעה גם שירותי פינוי מקלטים. חברת פינוי דירה, תדע לבצע את העבודה בקלות וביעילות.
מי שחושב שהוא יכול לבצע את העבודה לבד, מומלץ כי ייקח בחשבון שביצוע פרויקט פינוי מקלטים עלול לגזול זמן רב, לדרוש יכולות פיזיות מרשימות ועלול לעלות בלא מעט השקעה כספית עקב חוסר במשאבים ראויים.