שירותי פינוי דירה ברחובות נדרשים לא פעם, כמו בכל עיר גדולה בישראל. אם ערכתם את המחקר המתבקש על התחום, סביר להניח שאתם כבר יודעים שההמלצה הכי טובה עבורכם היא לפנות לחברות המתמחות במתן שירותי פינוי דירות. חשוב לזכור כי ההיכרות של החברה עם העיר, כמו גם הניסיון שלה בתחום, צפויים להשפיע במידה ניכרת על טיב השירות שהיא מספקת ללקוחות. אז מהם הדגשים העיקריים בבחירת חברה?

סל השירותים של החברה

כל חברת פינוי דירות עשויה להיבדל מן האחרות בסוגי הפינויים שהיא יכולה לקחת על עצמה ובהיקפם, פונקציה של הציוד ושל כוח האדם העומדים לרשותה. כלל האצבע כאן לרוב הוא שחברות מנוסות וותיקות יותר יציעו מענה מקיף מהבחינה הזו, ולכן הן אלה שמומלץ לפנות אליהן. הידע והניסיון יכול להיות מתורגם לביצוע יעיל, מהיר ובטוח הרבה יותר של המלאכה, כמו גם להיכרות עם אופן הפינוי ומאפייני העיר (כפי שנראה בהמשך).

חברות לפינוי דירות עשויות לטפל בסוגים שונים של פינויים. יש חברות שהמומחיות שלהן היא פינוי עזבונות וירושות, בעוד אחרות מנוסות דווקא בפינוי דירות שחלק ניכר מהפריטים בהן ניזוק עקב שריפה, הצפה או סיטואציה בלתי מתוכננת מסוג אחר. כמובן, ישנן גם חברות שמציעות מענה מקיף המאפשר להן למצוא תשובה לכל צורך.

בגדר חובה: היכרות עם המקום

כאמור, כאשר פונים לחברה לפינוי דירה, יש לבדוק קודם כל מהי מידת ההיכרות שלה עם העיר הספציפית בה נערך הפינוי. ההיכרות הזו תאפשר לאנשי החברה לדעת קודם כל מהם חוקי העזר העירוניים, שמשתנים בין הערים והרשויות המקומיות השונות בישראל, וגם להכיר את המקומות בקרבת מקום אליהם אפשר להעביר את הפריטים (כמו אתרי ההטמנה המורשים, אליהם החוק מחייב להעביר חפצים שמעוניינים להשליך, לדוגמא).

ההיכרות עם העיר רחובות תאפשר לדעת מהן דרכי הגישה האופטימליות אליה, ובאילו זמנים הפינוי צפוי להיות פשוט יותר – למשל, העובדה שרחוב הרצל עמוס לאורך שעות רבות במהלך היום, כך שמומלץ לתזמן את הפינוי לשעות רגועות יותר. ההיכרות הזו צריכה להיות לא רק עם העיר כמכלול, אלא גם עם השכונות המרכזיות שלה. אם לוקחים בתור דוגמא פינוי דירות המתבצע בבתים ישנים, כמו חלק ניכר מהפינויים, מדובר בשכונות דוגמת מרמורק, אבן גבירול, בנימין/נורדאו, וייסבורג/שקולניק ואחרות.

שאלה נוספת שצריכה להישאל היא מהו התשלום עבור הפינוי. החדשות הטובות הן שאתם יכולים למצוא פינוי דירות בתשלום מינימלי, ובמקרים מסוימים גם בחינם, בתמורה לכך שהציוד המפונה עובר לחזקתה של החברה.

אז למה פינוי דירה עם חברת פינוי דירה הראשונה?

פינוי דירה (הראשונה) נחשבת לשם דבר בישראל בתחום של פינוי דירות ושל פינוי עזבונות, גם בעיר רחובות. החברה הייתה הראשונה בישראל שסיפקה שירותי פינוי דירות ולפיכך צברה ניסיון רב בכל הערים וברחובות בפרט. ניסיון זה כולל פינוי ירושה בעבור הירושה (מבחינתכם, המשמעות היא שהפינוי נעשה חינם). החברה מציעה את שירותיה עבור דירות מלאות, ועושה זאת תמיד במלוא המקצועיות ותוך התאמה מלאה לסוג הפריטים ולדרישות הלקוחות.