פינוי דירות בחינם

התקשרו עכשיו – 053-627-3036

עומדים בפני שיפוץ כללי של הבית, וצריכים לפנות את כל החפצים, הרהיטים ומוצרי החשמל לצורך העניין? מעוניינים לצאת למגורים בחו"ל בשנה הקרובה לצורך עבודה של הבעל או לימודים? מעוניינים לפנות את החפצים האישיים שלכם מהדירה ליחידת אחסון מיוחדת, או לבית ההורים באופן זמני על מנת שתוכלו להשכיר את הדירה בזמן שאתם גרים במדינה אחרת? יש לכם קרוב משפה אשר סובל מאגרנות כפייתית, ואתם מעוניינים לטפל בו ולפנות את דירתו מכל החפצים הלא שימושיים שצבר במשך השנים? קיבלתם דירה בירושה מקרוב משפחה מדרגה ראשונה, ואתם מעוניינים לפנות את החפצים שלו, ולהפוך את הדירה כשירה למגורים? אם עניתם תשובה חיובית על אחת מן השאלות הללו, אתם כנראה מעוניינים בשירות של פינוי דירות בחינם או בתשלום סמלי, אז המשיכו לקרוא.

ארבעה צעדים לפינוי דירה מוצלח

פינוי דירות בחינם, או בתשלום צריך להתבצע בצורה הטובה והמסודרת ביותר. על מנת לבצע את הפינוי בצורה נוחה ויעילה, חשוב מאוד לדעת מה הם הצעדים בפניהם אתם עומדים:

  • בשלב הראשון מומלץ ליצור קשר עם כמה חברות מקצועיות העוסקות בפינוי דירה, ולבקש הצעת מחיר בהתאם לציוד אותו אתם מעוניינים לפנות.חברה מקצועית וטובהתשלח נציג לביתכם על מנת שיבצע בדיקה, וייתן הצעת מחיר הוגנת בהתאם. חשוב מאוד שלא תתפתו להצעה הראשונה שתקבלו, וגם לא להצעה הזולה ביותר, ותבדקו את הניסיון של החברה, המלצות חיוביות ועוד.
  • בשלב השני, לאחר שבחנתם את הנתונים, וקיבלתם הצעת מחיר מכמה חברות, בחרו בחברה אשר נראית לכם מקצועית, וחתמו איתה על חוזה. וודאו כי בתוך החוזה מובטח לכם גם הצוות, פינוי של פסולת לאתרים המורשים בסוף התהליך,וגם ביטוח אשר ישמר על החפצים האישיים שלכם בעת ההעברה.
  • בשלב הבא, כאשר מגיע יום הפינוי, חשוב מאוד להיות נוכחים בבית על מנת לסייע לצוות בכל שאלה. הצוות ימיין את כל הפריטים על פי קטגוריות שונות כמו: מוצרי חשמל, צעצועים ופריטים אישיים, ריהוט ועוד, ויתחיל לבצע את הפינוי בהתאם. חשוב שתנחו את הצוות לגבי הפריטים אותם אתם מעוניינים לזרוק, ומה אתם מעוניינים לתרום לאגודות השונות.
  • לבסוף, לאחר הפינוי מומלץ מאוד לעבור היטב על הדירה, לבדוק את הארונות והחללים השונים, ולוודא כי לא שכחתם פריט בעל ערך.

פינוי דירות בחינם, לא מדע בדיוני

חברות הפינוי מתמחרות את השירות בהתאם לפרמטרים שונים כמו: כמות העובדים שיש להקדיש לפינוי של כל החפצים, כמות הדלק והזמן שיוקדשו לעבודה, הכלים והמנופים בהם יש צורך לעשות שימוש, חומרי אריזה שונים ועוד. אם ברשותכם חפצים במצב טוב אותם אתם מעוניינים לזרוק, חשוב שתציגו אותם בפני החברה. חברות רבות לוקחות פריטים אלו ועושות בהם שימוש חוזר, ובתמורה מעניקות הוזלה משמעותית במחיר השירות, או אפילו מבצעות פינוי דירות בחינם.

תאריך פרסום: 13 באוקטובר 2015 / כללי.