דגשים לפינוי נכון של הדירה

תוכן עניינים

התקשרו עכשיו – 072-3932563

פינוי דירה הוא תהליך אשר נעשה בכמה שלבים על מנת לסייע לבעלי הדירה או לקרובים לבעלי הדירה להיפטר מחפצים מיותרים, אשר הדירה קטנה מלהכיל. תהליך הפינוי נעשה על פי רוב בסיוע של מספר גורמים על מנת לנסות ולייעל את התהליך, ולהקל על הפינוי.

באילו מקרים יש לבצע פינוי דירה?

ישנם שלושה מקרים עיקריים אשר מצריכים פינוי דירה:

  • במקרה בו המשפחה החליטה לעבור לדירה חדשה, גדולה או קטנה יותר, וצריכה לפנות כמות נכבדת של חפצים מהדירה. לעיתים קרובות, אין צורך בחפצים וברהיטים ישנים בדירה החדשה, ובעלי הדירה, אשר מעוניינים לפנות אותם פונים לחברה אשר מסייעת בתהליך הפינוי. מה גם שמחיר ההובלה נקבע על פי כמות החפצים, כך שרבים מעוניינים להיפטר מחפצים שונים לפני המעבר על מנת להוזיל את המחיר.
  • במקרה בו הורה יחיד נפטר והוריש דירה מלאה בחפצים לילדיו. הילדים, אשר מעוניינים להפוך את הדירה למקום ראוי למגורים, או מעוניינים להשכיר אותה, זקוקים לפינוי יעיל וממוקד של כלל החפצים הישנים.
  • במקרים בהם מדובר באגרנות כפייתית. אגרנות כפייתית היא הפרעה נפשית אשר גורמת לאדם לאגור חפצים ופריטים שונים אשר אין לו שימוש בהם. במצב כזה, תהליך הפינוי צריך להיות עדין ואיטי, תוך כדי התחשבות ברגשות ובמצבו הנפשי של בעל הדירה.

השלבים בתהליך

פינוי דירה נעשה בכמה שלבים עיקריים:

  • מיון: זה הוא השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך הפינוי. שלב זה מצריך את המפנה להחליט מאיזה חפצים הוא מעוניין להיפטר, מה הוא ימחזר או יתרום, ובמה יעשה שימוש נוסף.
  • בשלב השני מגיעה החברה המסייעת, ומבצעת את הפינוי בצורה זריזה ויעילה, תוך כדי התחשבות באדם המפנה.

פינוי מוצלח, כיצד?

ישנם מספר דגשים שחשוב לתת עליהם את הדעת על מנת לבצע פינוי דירה מוצלח:

  • יעילות: תהליך פינוי יעיל, אשר נעשה על ידי חברה מנוסה, יוכל להתבצע בקלות ובזריזות. החברה תוכל לספק לכם מספר אנשי מקצוע אשר יסייעו בפינוי מהיר של החפצים. נוסף על כך, לצורך הגברת היעילות, החברה תוכל לספק מנופים, וכלי הובלה שונים לפינוי מסודר.
  • מחזור ותרומה: לעיתים, תחושת הפינוי תהיה טובה הרבה יותר, בעיקר בקרב אגרנים כפייתיים, אם החפצים המפונים יימסרו למרכזי מחזור, או יינתנו כתרומה לנזקקים. המחשבה כי החפצים נתרמים לטובת אנשים אשר יעשו בהם שימוש, מקלה על התהליך, ועל הרגשות הקשים המעורבים בו.

· פינוי חינם: חשוב שתדעו כי לעיתים קרובות ניתן להוזיל את העלויות של חברת הפינוי, ואף לקבל פינוי חינם. חברות רבות מסכימות לבצע פינוי מוזל או חינמי בדירות בהם ישנו מגוון רחב של חפצים טובים, בהם יוכלו לעשות שימוש או למכור. אם יש בידכם חפצים ורהיטים במצב טוב, מומלץ מאוד לבדוק את האופציה של פינוי תמורת חפצים, אשר יכולה לחסוך לכם כסף וכאב ראש.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה