פינוי דירה לפני מעבר או מכירה

תוכן עניינים

התקשרו עכשיו – 072-3932563

לפני שעוברים דירה ולפני שמוכרים דירה שהתקבלה בירושה או בדרך אחרת, כדאי לפנות את כל התכולה שהצטברה ואותה לא רוצים להשאיר בדירה.

לשם כך, יש שירותי פינוי דירה שעושים את העבודה במהירות ומקצועיות.

בכל פעם שעוברים דירה או כאשר רוצים למכור דירה או להשכיר אותה, צריך לדאוג שכל התכולה שלה ממוינת כראוי ולדאוג לפנות תכולה שלא צריך בדירה או שרוצים למכור אותה. שירות פינוי דירה הוא הדרך לעשות את זה בקלות ובמהירות ובלי מאמץ מיותר. בזכות השירות הזה, כבר לא צריך לקרוא למשפחה או לחברים שיבואו לעזור ולהטריח אותם במשך שעות. בהחלט שווה כל שקל.

השלב הראשון בפינוי של הדירה

לפני שמתחילים לפנות את הדירה ואת התכולה שלא רוצים שתישאר בה, אפשר להזמין נציג מחברת פינוי מקצועית אשר יוכל לבחון את התכולה ובהתאם לכך ייתן הצעת מחיר עבור השירות. מלבד כמות התכולה, ייבחנו גם מאפייני הבית כדי לתכנן את האופן שבו אפשר יהיה לפנות את התכולה- האם אפשר יהיה להוציא הכל דרך הדלת ולהוביל את התכולה בקלות דרך המדרגות? או שאולי יהיה צורך לעשות את הפינוי דרך החלון ובעזרת מתקן מיוחד? כל זה ישפיע על המחיר. כמובן שאפשר לקבל הצעת מחיר גם בטלפון, אך כאשר הדירה נבחנת באופן אישי על ידי מפנה מקצועי הצעת המחיר יכולה להיות מדויקת יותר.

מיון התכולה

אתם אומנם לא תצטרכו לפנות את התכולה של הדירה במו ידיכם, אבל אתם כן תהיו האחראים הבלעדיים על המיון שלה- מה אתם משאירים בדירה, מה אתם לוקחים איתם לדירה שלכם, מה אפשר לזרוק ומה אפשר למכור.

כדאי להתחיל עם הדברים הגדולים, שכמובן קל יותר לקטלג אותם, כמו ספה, תנור וכדומה. אם אתם מתכוונים להשכיר את הדירה, כדאי לשקול להשאיר את הדברים האלו אם אין לכם מקום לאחסן אותם.

בהמשך, אפשר להתחיל למיין את הדברים הקטנים- בגדים שלא נלבשו שנים וכבר לא עולים עליכם, מוצרי חשמל מקולקלים וכדומה. המיון הוא פעולה פשוטה שיכולה לעזור לזרז את התהליך של פינוי דירה ועל כן העבודה תסתיים מהר יותר וביתר יעילות. יש לציין כי זמן הפינוי מותנה גם בגורמים נוספים, כגון גודל הדירה, כמות התכולה שצריך לפנות, הקומה שבה הדירה נמצאת ועוד.

פינוי דירות בתל אביב

לכל האמור לעיל, כאשר מדובר בדירה טיפוסית בתל אביב שהייתה מושכרת זמן רב ועברה ידיים רבות במהלך השנים, סביר להניח שהצטברה בה תכולה רבה שיש לפנות, גם אם הדירה קטנה מדובר בעבודה קשה. משום כך, כשרוצים למכור את הדירה אפשר להזמין שירותי פינוי דירה בתל אביב ולסיים את העבודה במהירות רבה.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה