יותר ויותר אנשים כמוך לומדים לבחור חברת ניקיון

תוכן עניינים

פניתם לחברת פינוי דירה, השלמתם את הפינוי ולרווחתכם גיליתם שהכול התנהל על הצד הטוב ביותר. המעלית נשארה שלמה, כל התמונות בהול הבניין המשותף –במקומן והבית ריק לגמרי מכל הבלגן שהיה בו קודם לפינוי. אם חברת אלטיזכן שלכם, עשתה עבודה טובה סביר להניח שגם הרצפה נקייה יחסית . אבל כאן, נעוץ ההבדל הגדול בין דירה נקייה למראית עין לדירה מבריקה.

הבעיה בה נתקלים רבים מיורשי הדירות נעוצה פעמים רבות במראה הריצוף, הקרמיקות , האסלות, אמבט וכיורים. הרי קירות, ניתן בנקל לצבוע. אולם קירות, אינם מתלכלכים במהירות ובאופן בו יתלכלכו המרצפות עליהם אנו דורכים והכלים הסניטריים בהם נעשה שימוש תדיר. קירות, יכולים להשמר שמורים שנים. וגם אם לא, סיוד קל לרוב עושה את העבודה. במקרה של מרצפות או קרמיקה ישנה אתם ודאי יודעים שזה אחרית. לעיתים, הירושה עוברת גם מסבא או סבתא שאיך נאמר זאת בעדינות, לא תמיד שמרו על הבית במיטבו והבריקו את הרצפות מידי יום. הלכלוך הגס הצטבר ונדמה שאין מנוס מלהחליף עכשיו "חצי בית" על מנת שמישהו ישקול בכלל לגור בו.

מכירים את הפרסומת הזו, שרצה בטלויזיה בה מגיעים מספר בעלי מקצוע לתת חוות דעת על שיפוץ האמבט והמחירים מאמירים מסכום של עשרת אלפים ₪ וצפונה?

זוכרים את סוף הפרסומת?

שמגיע האדון חביב שמבריק את הקרמיקה הישנה עם "סיליק באנק" (השם עוות בכוונה על מנת למנוע תביעה כלפינו על זכויות יוצרים 🙂

מה קורה בסופה?

לאחר מעבר סמרטוט נראית הקרמיקה באמבט במראה וינטאז' אבל מבריק- חדש דנדש – כאילו נרכש מהחנות והותקן בזה הרגע.

בחיים, מעבר סמרטוט על רצפה ישנה או קרמיקה לא תחזיר אותם לשנות הזוהר. אבל במקום להשקיע עשרות אלפי שקלים בדירה בשביל להכין אותה למגורים ראויים, בין אם שלכם, היורשים, או שוכרים, אפשר ונכון להזמין ניקיון מקצועי.

ניקיון מקצועי הוא ניקיון שעובר לפרטים על כל פינות הבית. מהרצפה והפנלים, לדלתות והמשקופים. חדרי אמבטיות ושירותים, מסילות, ארונות אמבט. כולם, עם החומרים המקצועיים המתאימים והיד הנכונה יכולים לקבל מראה חדיש, נקי ומבריק במיוחד.

קחו את הרצפה למשל. האם ראיתם בעבר מרצפות מבהיקות לאחר פוליש מקצועי? מדובר בניקיון והברקה אשר נותרים כך חודשים ואף שנים. לא מדובר בהעברת סמרטוט אלא בחומרים עדינים מחד אך פעילים ואיכותיים מאידך שיחזירו לרצה שלכם את שנות הזוהר. ממש לא תבינו איך חשבתם להחליף את הרצפות. ואם יש מרצפת אחת שבורה- אובחן, זו כבר לא השקעה גדולה.

אבל, כאמור לא פשוט בימינו לסמוך על כל אדם. אנחנו כולנו מכירים את התוכנית "יצאת צדיק" עם חיים הכט ומכירים במציאות. בישראל, כמו בישראל, לא טריוויאלי לגלות צדיקים אמיתיים. אנשים שמספקים שירותים באהבה ועושים הכל על מנת שהלקוח יהיה מרוצה.

אצלנו למשל, בחברת אלוף הניקיון, מבטיחים לכם שביעות רצון. אנו דואגים שלא לעזוב את דירת הלקוח לפני שהלקוח מרוצה במאת האחוזים, ללא יוצא מן הכלל.

יחד עם זאת, האיכות איננה הדבר היחידי אשר חשוב ללקוחותינו, כמתמחים בניקוי דירות מירושה אנחנו כבר יודעים. נדרשת עבודה איכותית מחד, אך לא יקרה מאידך. באלוף הניקיון  לא רק מתחייבים לכך אלא גם מבטיחים ללקוחות מחירים חסרי תקדים. עם ההבטחה לרצפה נקייה ומבריקה ללא רבב לרבות כל אביזרי הסנטריה, פנלים, מטבח, שיש וקרמיקות תוך כדי הקפדה על המחירים הכי טובים בארץ, אפשר להתווכח?

אז בינינו, ללקוחות המרוצים, אנחנו נשמח תמיד להמליץ על  שתבוא להבריק את הבית. חוות הדעת שקיבלנו מלקוחותינו לאחר דבר לא אכזבו אותנו מעולם ונמשיך לעשות זאת לא פשוט למצוא חברת ניקיון שעושה עבודה טובה אבל שכבר מוצאים כזאת, איננו חוששים להמליץ בשמחה. בלב שלם. החברה פועלת בפריסה ארצית ובמשך כל ימות השבוע. כאמור מציעה מאה אחוז שביעות רצון באחריות. אתם מוזמנים לעבור כעת לאתר ולהזמין את ליום שאחרי פינוי הדירה או הבית שלכם איתנו.

בהצלחה!

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה