פינוי דירה – שאלות ותשובות

תוכן עניינים

התקשרו עכשיו – 072-3932563

רבים מאיתנו יזדקקו לשירותי פינוי דירה בעתיד הקרוב או הרחוק. על מנת לבצע את התהליך בצורה נכונה ויעילה, הכנו בעבורכם מדריך שאלות ותשובות המתייחסות לפינוי.

באילו מקרים אנו זקוקים לשירותיה של חברה מקצועית?

פינוי דירה מצריך שירות של חברה מקצועית באחד מן המקרים הבאים:

  • במקרה בו מדובר על אגרנות כפייתית. אגרנות כפייתית היא מצב נפשי בו הדיירים בבית אוגרים חפצים מיותרים ופסולת שאין בהם שימוש, מתוך החשש שיצטרכו חפצים אלו בעתיד. דירות ובתים של אגרנים כפייתיים מלאים בפסולת ובחפצים עד אפס מקום, ולכן יש צורך לבצע את התהליך תוך כדי סיוע מקצועי נפשי.
  • במקרה בו דיירי הבית מעוניינים לבצע שיפוץ כולל, וצריכים לפנות את החפצים מן הדירה לאחסון על מנת שלא יפריעו לתהליך השיפוץ.
  • במקרים בהם הדיירים בבית מחליטים לעשות רילוקיישן לתקופה ארוכה לחו"ל, והם מעוניינים לפנות את הדירה על מנת למכור או להשכיר אותה.
  • במקרים בהם הדירה התקבלה בירושה, והילדים מעוניינים לפנות את כל החפצים של הנפטר, ולהכין את הדירה להשכרה או למכירה.

כיצד נוכל לדעת כי חברת הפינוי אמינה?

פינוי דירה מקצועי ויעיל ייעשה רק על ידי חברה אמינה ומקצועית. על מנת לדעת שהחברה שבחרתם היא אכן ישרה וטובה מומלץ מאוד לבחור בחברה מקצועית, בעלת מוניטין וניסיון של שנים בשוק פינוי הדירות, וגם חברה אשר מאחוריה לקוחות מרוצים רבים. חברה מקצועית תחזיק בהמלצות חיוביות רבות, תיענה לבקשות של הלקוח במלוא הרצינות ותעמוד בהתחייבויות ובזמנים. נוסף על כך, חברה מקצועית ורצינית תעניק לכם חוזה אחריות חתום, כך שאם חלק מהחפצים נשברים או הולכים לאיבוד, אתם תהיו מכוסים.

פינוי דירה בחינם, יש חיה כזו?

פינוי של דירה בחינם הוא אכן אופציה שכדאי מאוד שתהיו מודעים אליה. אם אתם מפנים דירה המכילה חפצים, רהיטים ומוצרי חשמל שמישים, במצב טוב, יתכן שהחברה תחליט לקחת את החפצים האלו אליה, על מנת למכור אותם בהמשך, ובתמורה תוזיל את מחיר הפינוי, ולעיתים אף תבצע את הפינוי ללא עלות.

כיצד מתבצע תהליך הפינוי?

תהליך פינוי דירה מתבצע בשני שלבים עיקריים:

  • תחילה מגיע נציג אל הדירה המועדת לפינוי, בוחן את תכולתה ומעניק הצעת מחיר בהתאם.
  • ובשלב השני מגיעים המפנים, ביום ובשעה שנקבעו, ומבצעים את הפינוי תוך כדי שימוש במכשירים מתאימים בעת הצורך.

למה עלי לדאוג בתום תהליך הפינוי?

בשעה טובה ומוצלחת תהליך הפינוי הסתיים. כעת מומלץ מאוד שתעברו בין החדרים השונים, תפתחו את כל הארונות ותבדקו היטב שלא נשארו חפצים או פסולת בטעות. שנית, בצעו סריקה מסביב לבית או בשטח הבניין, וודאו כי לא נשארה בטעות פסולת שנוצרה בעת תהליך הפינוי. פסולת שאינה מפונה לאתרי אשפה מסודרים עשויה לגרור קנס כספי ומצב של חוסר נעימות.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה