פינוי דירה בחינם

פינוי דירה בחינם - בתמורה לתכולהפינוי דירה הוא תהליך אשר באמצעותו ניתן לפנות דירה מכל חפציה במקרים של קבלת דירה בירושה, שיפוץ, או מעבר לחול. במקרים רבים נשמח לבצע גם פינוי דירה חינם עבורכם, בתלות בשווי התכולה. לצורך העניין תוכלו ליצור איתנו קשר ולקבל הערכה מהימנה של שווי התכולה. במידה ושוויה עולה על עלות הפינוי, תקבלו עבורה כמובן גם כסף.


פינוי דירה בחינם? כן זה אפשרי! בתמורה לתכולה!

 התקשרו עכשיו 072-3932563

תהליך של פינוי דירה מתבצע בכמה מקרים. דירה אשר נתקבלה בירושה יחד עם כל הרהיטים והחפצים של הנפטר, כאשר הילדים מעוניינים להפוך את הדירה לראויה למגורים או להשכרה הם פונים לחברה מקצועית על מנת שתסייע להם לפנות את הדירה. במקרים בהם המשפחה מעוניינת לפנות את החפצים, הרהיטים ומוצרי החשמל מהדירה עקב מעבר לחו"ל, או עקב שיפוצים המתבצעים בבית, וגם במקרה של אגרנות כפייתית, בה הדייר אוסף פריטים בצורה קיצונית שאין לו שימוש בהם. אם אתם נכללים באחד מן המקרים הללו, אתם וודאי זקוקים לשירותי פינוי דירה, ואתם וודאי מעוניינים לדעת כיצד ניתן לבצע פינוי דירה חינם. המשיכו לקרוא.

שירותים נלווים לפינוי דירה

אז החלטתם שאתם זקוקים לשירותי פינוי מקצועיים של הבית. אחרי שהגיע אליכם נציג מטעם החברה, והעריך את שווי העבודה, הוא וודאי יציע לכם שירותיו נלווים לשירותי הפינוי, אשר יכולים להקל עליכם את המעמסה. בין השירותים הנלווים ניתן למצוא:

· שירותי ניקיון יסודיים לבית או לדירה לאחר פינוי כל החפצים. מתאים בעיקר לדירות אשר לא התגוררו בהם זמן מה, או לדירות שעוברות בירושה.

· נוסף על פינוי של שטח הדירה, לעיתים יש צורך גם בפינוי וסידור של החצר, או של מחסן הממוקם בשטח הבית.

· לעיתים, ישנו צורך גם בפינוי של שטח המקלט מכל החפצים, ועוד.

חברה מקצועית המבצעת שירותי פינוי דירה תוכל להציע לכם את השירותים הנלווים, וגם תדע כיצד לפנות את החלל הנדרש בצורה מקצועית, יעילה ומהירה, תוך כדי שמירה על החפצים החשובים לכם. לבסוף, החברה תדאג גם לפנות את כל הפסולת שנשארה מהפינוי אל שטחי אשפה מוגדרים שיש בקרבת כל עיר. השארת פסולת עשויה לגרום לוויכוחים עם השכנים או לקנסות מטעם העיריה. כעת, לאחר שאתם מכירים את כל השירותים אותם מעניקה חברת הפינוי, אתם וודאי מעוניינים לדעת כיצד ניתן לבצע פינוי דירה חינם.

פינוי דירה חינם, כיצד?

כאשר מגיע הנציג של חברת הפינוי אליכם הביתה, הוא מנסה להעריך את שווי הפינוי. השווי נקבע על פי כמות החפצים שיש לפנות, כמות האנשים אותם יש להקצות למשימה, גודל הבית וגם השירותים הנלווים. חברות רבות מוכנות להפחית את מחיר הפינוי בתמורה לחפצים שונים שאתם מעוניינים לזרוק. החברה לוקחת חפצים במצב טוב ועושה בהם שימוש או מוכרת אותם. לעיתים, אם שווי החפצים בהם מעוניינת החברה הוא גבוה, מוכנה החברה לוותר על דמי השירות שהיא גובה, ולבצע פינוי דירה חינם. אם אתם עומדים בפני פינוי דירה, וברשותכם חפצים רבים במצב טוב מהם אתם מעוניינים להיפטר, מומלץ שתבדקו אופציה של הוזלה במחיר אל מול החברה. שירותי פינוי מקצועיים יסייעו לכם בתהליך הארוך והקשה, וגם יעשו זאת בצורה ובדרכים יעילות, שלכם היו לוקחות זמן ואנרגיה.