פינוי תכולת דירה יד שניה – יותר ערך לדירה שלכם

תוכן עניינים

האם רכשתם דירה יד שניה לצרכי מגורים או השקעה ועליכם לפנות את התכולה ממנה? האם ברצונכם לפרסם נכס למכירה ואתם מעוניינים לפנות את התכולה הישנה כדי להעלות את שווי הנכס? ובכן, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת פינויים מקצועית ואמינה, חברה המספקת שירות אלטיזכן יעיל ומהיר, תוך התחייבות לפינוי החפצים הישנים בהתאם לחוק.

יתרונות שירות פינוי תכולה על ידי חברה ותיקה ובעלת מוניטין בענף

פינוי תכולות של דירות יד שניה על ידי חברת מקצועית, אמינה ובעלת ותק וניסיון רב, מבטיח לכם את היתרונות הבאים:

• עבודה יעילה ומהירה על ידי צוות מקצועי ומנוסה.
• פינוי תכולת דירה בתמורה לחפצים, כל עוד ישנם פריטים בעלי ערך.
• שירותים נלווים במחיר משתלם (ניקיון, הדברה, שיפוצים קלים) על ידי בעלי מקצוע העובדים יחד עם חברת הפינוי.
• פינוי יסודי בהתאם לתקנות העזר של הרשות המקומית ולחוקי המשרד לאיכות הסביבה.
• שירות חוסך זמן מאחר שאינכם צריכים להתמודד עם מכירת פריטים רבים בלוחות יד 2.
• פינוי פסולת רק למקומות מורשים.
• שמירה על הסביבה.
• תרומה של חפצים שימושיים לעמותות ולארגונים המסייעים לנזקקים.

התקשרו עכשיו ונשמח לסייע! 072-3932563

פינוי תכולת דירה יד 2 מחייבת ציוד מקצועי, הצבת מכולות פינוי גדולות, מיון וצוות מנוסה ומיומן בעבודה. שירות מקצועי ויעיל מחברת פינויים מובילה מבטיח לכם פינוי יסודי ומהיר, ללא כאבי ראש וללא נזקי רכוש מיותרים או הפרעה לשכנים. חברת פינויים מציעה מעטפת שירותים רחבה הכולל פינוי תכולה מלאה ואפשרות לקבל שירותים נלווים נוספים כמו הדברה, ניקיון יסודי של הנכס והכנתו לקראת מכירה, מגורים או השכרה, שיפוצים קלים, פוליש ועוד.

שירות יעיל, מהיר וחוסך זמן

חברת פינויים מובילה מציעה עבורכם שירות יעיל ומהיר, מונעת את הצורך לפרסם חפצים למכירה בלוחות יד 2 באינטרנט, ולמעשה אתם יכולים לעשות בנכס שימוש כבר לאחר הפינוי. לנוכח מחירי הדיור הגבוהים, תוכלו לאחר רכישת הנכס ופינוי התכולה לעבור לגור בדירה ולהימנע מתשלום נוסף של שכר דירה. אם אתם מעוניינים למכור את הנכס שרכשתם לצרכי השקעה או שקיבלתם בירושה,או להשכיר אותו – פינוי תכולות ישנות מאפשר לכם תוך זמן קצר להשביח את הדירה וליהנות משווי שוק גבוה יותר של הנכס.

עליכם לזכור כי כאשר לקוח פוטנציאלי מגיע לבדוק את הנכס הוא עלול להתרשם לרעה אם הדירה עמוסה בחפצים ישנים. גם אם הדירה נראית מוזנחת ומלוכלכת, הלקוח הפוטנציאלי יהסס וינסה להתמקח על המחיר. עם זאת, פינוי תכולה של דירה יד שניה, ניקוי יסודי ושיפוצים קלים כמו צביעה, יבטיחו לכם עניין רב יותר מלקוחות פוטנציאליים, ותוכלו לקבל יותר כסף תמורת הנכס. לכן, עליכם לדעת כי שירות פינוי תכולת דירה אמנם כרוך בעלות כספית, אך המחיר בטל בשישים לעומת העלאת הערך של הנכס והמחיר בו תוכלו למכור את הדירה או להשכיר אותה.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה