טיפים לפינוי דירה מוצלח

תוכן עניינים

התקשרו עכשיו – 053-627-3036

פינוי דירה הוא למעשה תהליך בו מתבצע פירוק של הארונות והרהיטים, סילוק של מוצרי חשמל ישנים, פינוי של פסולת לסוגיה, פינוי של הבגדים והחפצים השונים, ולמעשה תהליך של פינוי כלל הדירה אשר הופך אותה זמינה למגורים. במקרים בהם המשפחה עוברת לגור בחו"ל, הילדים קיבלו דירה מלאה בחפצים בירושה, במקרה בו דיירי הבית מעוניינים לעשות שיפוץ כולל בבית, או במקרים של אגרנות כפייתית של חפצים שאין בהם צורך, הם כולם מקרים בהם יש צורך בהזמנת חברה מקצועית אשר תסייע בפינוי של הדירה. אספנו בעבורכם מספר טיפים חשובים אשר יסייעו לכם לעבור תהליך של פינוי דירה בצורה קלה ומהירה.

טיפים לבחירת חברת פינוי מקצועית

אחד הפרמטרים הראשונים אשר מתחילים תהליך פינוי דירה מוצלח הוא בחירת חברת פינוי מקצועית אשר תסייע לכם בעבודה. על מנת לבחור חברה מקצועית, ישרה ואמינה מומלץ לבחון כמה גורמים:

  • ראשית חשוב מאוד לבדוקכמה ניסיון יש לחברה בכל מה שקשור לפינוי דירות. חברה אשר מעסיקה עובדים מקצועיים ומנוסים יוכלו לפנות לכם את הדירה בצורה מהירה ומקצועית. הם ידעו כיצד להוציא את החפצים החשובים מבלי לגרום לנזק, וידעו לפתור בעיות שונות שעשויות לצוץ במהלך הדרך כמו: חפצים שאינם עוברים בדלת, או פינוי של פריטים מקומה גבוהה ללא מעלית.
  • שנית, חשוב מאוד לבדוק כי לחברהלקוחות מרוצים אשר ישמחו להעניק המלצות חיוביות בעת הצורך. סביר להניח כי חברה מוצלחת תוכל לאתר בקלות לקוחות מרוצים, וכי אם אחרים היו מרוצים מטיב העבודה והשירות, כך גם אתם תהיו מרוצים. תוכלו לקרוא המלצות וביקורות על חברות שונות באתרים שונים ברחבי הרשת.

פינוי דירה בחינם, כן יש דבר כזה

אחד הטיפים החשובים ביותר שיש לנו לתת לכם בנושא פינוי דירה הוא טיפ שיכול לחסוך לכם סכום כסף נכבד בתהליך. אם יש ברשותכם רהיטים או מוצרי חשמל במצב טוב אותם אתם מתכוונים לפנות מן הדירה, תוכלו לתת אותם לחברת הפינוי בתמורה לביצוע העבודה. חברות פינוי שונות לוקחות אליהן פריטים במצב טוב, ובתמורה מורידות את מחיר השירות, לעיתים אפילו עד לכדי מתן שירות בחינם. לכן, מומלץ שתזמינו אליכם לדירה נציג מטעם החברה אשר יעריך את שווי הפריטים וייתן לכם הצעת מחיר בהתאם.

לאחר הפינוי

תהליך הפינוי הסתיים, מצוין, כעת כדאי מאוד שתקפידו על שני דברים חשובים:

  • תחילה עברו בכל הבית פתחו את כל הארונות,ובדקו שלא נשארו חפצים שונים בתוך הארונות, או פסולת שבטעות נשכחה.

· שנית, חשוב מאוד לסרוק את החצר ואת סביבת הבית, ולבדוק כי הפסולת שנוצרה בתהליך הפינוי פונתה כולה, ולא נשארו בטעות שאריות. הרשויות המקומיות וגם דיירי הבניין לא ישמחו לפסולת כזו שנשארת בשטח הבניין או בסביבתו, ולעיתים אתם עשויים אפילו לקבל קנסות.

לפתרון מידי, מהיר ומשתלם,
חייגו עכשיו
לחברה הראשונה בפינוי דירה

חברת פינוי הדירה