קניית עזבונות

התקשרו עכשיו – 053-627-3036
קניית עיזבון, פתרון נהדר לריבוי יורשים

לכתו של אדם אהוב תמיד מלווה בכאב רב ופעמים רבות גם אם נשארנו עם עזבונו של אותו אדם שהלך, אין אנו מסוגלים רגשית או פיסית לעבור על כל העזבון שנשאר. מה להשאיר, מה לזרוק, האם האפשר חלק אולי למכור… במקרים כמו אלו אפשר להיעזר בשירותי קניית עיזבון. רכישה או קניית עזבון היא שירות שהופך בשנים האחרונות ליותר ויותר מקובל ומוכר בישראל. בעולם כבר מזמן מדובר במקצוע לכל דבר ויש אפילו תוכניות ריאליטי העוסקות בתחום. בישראל, מדובר עדיין בתחום מתפתח אך כבר מזמן לא שולי ולא קטן.

קניית עזבון מתבצעת על ידי אנשי מקצוע שזאת היא פרנסתם ועבודתם

קניית עזבון מאפשרת לנו להיפטר מחפצים רבים אשר בעבורנו אין להם כל שימוש ואפילו הם חסרי ערך, אך בעבור אנשי מקצוע, מדובר באוצר של ממש. מה שנחשב לחסר כל ערך בעיני אדם אחד, בעיני מומחה המתמחה ברכישה או קניית עזבון הופך לזהב ולבעל ערך כספי רב למדי.

קניית עזבון משמעותה רכישה של כל סוג של חפץ ופריט שאפשר לחשוב עליו. בין אם מדובר בפריט גדול או קטן, חפצי אומנות או כלי כסף וזהב, דירות על תכולתן, מחסנים ואף משרדים שנעזבו, תמיד יימצא מישהו שידע להפוך את התכולה המיותמת לאוצר שיכול להניב כסף רב למומחה שיודע את עבודתו.

קניית עזבון היא גם פתרון נהדר כאשר יש מספר יורשים. במקרים בהם יש יותר מיורש אחד אבל בירושה לא הושאר ממון אלא חפצים, קניית עזבון היא הפתרון המושלם. את העזבון מוכרים, ואת הכסף המתקבל, לאחר ניכוי חלקו של קונה העזבון שמיין את החפצים ומכר אותם, מחלקים בין היורשים. כסף הרבה יותר קל לחלק מאשר להחליט למי מהיורשים הולכת הספה ומי יקבל את הכורסא.

תאריך פרסום: 13 באוקטובר 2015 / כללי.