פינוי דירות באמצעים שונים

התקשרו עכשיו – 053-627-3036

פינוי דירות יכול להיות פתרון מצוין בעבור מקרים מסוימים בחיים. לעתים, ישנם מצבים בהם אנו זקוקים לצוות מקצועי ומיומן שיעזור לנו להשתלט על הציוד, הרהיטים ומוצרי החשמל בדירה או בבית, ויסייע לנו לפנות את החפצים למקום המבוקש. חפצים מהדירה יכולים להיות מפונים למחסן או ליעד אחר על פי בקשת המזמינים, הם יכולים לשמש את החברה האחראית על הפינוי לצרכים אישיים או למכירה, הם יכולים לעבור לעמותות שונות ולנזקקים כתרומה, והם יכולים גם להיות מפונים לאתר הפסולת הקרוב. מקרים בהם החליטה המשפחה לעשות רילוקיישן למדינה אחרת, מקרה בו הדירה התקבלה על ידי קרוב משפחה אהוב בירושה, או מקרים של אספנות כפייתית, הם כולם מקרים אשר מצריכים סיוע של מומחים בפינוי דירה, על מנת להקל פיזית ונפשית על התהליך.

מדוע יש צורך בחברה מתמחה בפינוי דירות

רבים אשר שומעים את המונח "פינוי דירות", לא מבינים מדוע יש להם צורך בשירות זה, הרי כל אחד יכול להחליט לארוז את חפציו, ולעבור לאן שהוא חפץ. אולם לעתים לא כך הדברים מתנהלים, וישנם סיבות רבות מדוע כדאי דווקא כן להיעזר במומחים לביצוע השירות הזה.

  • בראש ובראשונה חברת פינוי מקצועית יכולה לסייע לכם בהובלה והרמה של מוצרים כבדים שעשויים להישבר בהובלה עצמית. צוות מיומן ומומחה בפינוי של דירות, בתים ומחסנים יכול לדעת כיצד לשנע חפצים כבדים, כיצד להוריד אותם בצורה עדינה במדרגות, כיצד לטפל בהם גם כאשר אין מעלית בבניין, וכמובן כיצד להביא אותם אל ייעדם בשלום.
  • עמים רבות לאחר פינוי של דירה יש צורך בניקוי יסודי של הבית, במיוחד אם מדובר על דירות מוזנחות או דירות של אגרנים. תיאום מראש עם חברת הפינוי יאפשר לכם גם לשכור את שירותם בענייני ניקיון, ולהכין את הדירה בקלות וביעילות למגורים.
  • את הפסולת והפריטים אשר אין בהם שימוש יש לפנות לאתרי פסולת מורשים אשר ממוקמים בצמוד לערים. חברת פינוי מקצועית לעולם לא תשאיר אתכם עם ערימה של פסולת בחצר, ותדאג לפנות אותה למקומות המורשים.
  • לבסוף, ישנם מקרים בהם פינוי של דירה מתלווה לקושי נפשי עמוק, במיוחד אם מדובר בדירה של קרוב שזה עתה נפטר, או בדירה בה גרים אגרנים כפייתיים. במקרים כאלו מומלץ מאוד העביר את המושכות לידיים מקצועיות, ולתת לחברת פינוי לסייע לכם בתהליך.

פינוי דירות באמצעות מנוף

במקרים רבים תהליך של פינוי דירות מצריך עזרים נוספים כמו מנוף. פינוי של דירה באמצעות מנוף לרוב נדרש כאשר ישנם חפצים גדולים אשר אינם עוברים בדלת, כאשר החפצים אינם נכנסים אל תוך המעלית, או כאשר ישנם חפצים רגישים שיש לפנות, ובבניין אין מעלית. במקרה כזה, נציג מחברת הפינוי יגיע לביתכם על מנת להעריך את המחיר שתדרשו לשלם בעבור התהליך, וגם יציין אם יש צורך בתוספת של מנוף לצורך הפינוי.

תאריך פרסום: 13 באוקטובר 2015 / כללי.