מומחה פינוי דירה

התקשרו עכשיו – 053-627-3036

תהליך של פינוי דירה נעשה לרוב בסיוע של חברת פינוי מקצועית, וכולל פינוי של כלל החפצים, הארונות, מוצרי החשמל והרהיטים השונים, ולעתים אף שירותי ניקיון, והכנת הבית למגורים מחדש.

לעתים, כאשר מדובר בפינוי של דירה אשר התקבלה בירושה מאדם אהוב, או כאשר מדובר בדירה של אספנים כפייתיים, תהליך הפינוי עשוי להיות קשה מאוד נפשית, ולכן מומלץ לשכור שירות של חברה מקצועית לסיוע ולפינוי מוצלח.

ישנם מקרים כמו שיפוץ של כל הבית, או מעבר למדינה אחרת לתקופה של כמה שנים, אשר מצריכים פינוי של כל החפצים בבית ליחידת אחסון מיוחדת. במקרה כזה תהליך הפינוי עשוי להיות קשה פיזית ולגזול זמן רב, מה שחברת פינוי מקצועית יכולה לפתור בקלות. 

המאמר הבא יספר לכם כיצד לבחור מומחה פינוי דירה, וגם יעניק לכם כמה טיפים אשר יסייעו לכם לעבור את התהליך בשלום ובצורה מוצלחת.

כיצד לבחור מומחה פינוי דירה?

על מנת לבחור מומחה פינוי דירה מקצועי וטוב, חשוב לבחון כמה פרמטרים חשובים, אשר הופכים אותו למוצלח:

  • המלצות: בראש ובראשונה מומלץ מאוד לבחור בחברה בעלת המלצות חיוביות רבות. תוכלו לנסות לאסוף המלצות מחברים, מקרובי משפחה או ממכרים, ותוכלו גם לחפש המלצות על החברות השונות ברשת האינטרנט. סבירות גבוהה היא שאם לקוחות רבים אחרים היו מרוצים מהשירות שמעניקה החברה, גם אתם תהיו מרוצים.
  • ניסיון: שנית, חשוב מאוד לבחור חברה בעלת ניסיון בפינוי דירות בצורה מקצועית. לעיתים, תהליך הפינוי יכול להערים קשיים בצורת דירה בבניין ללא מעלית, חפצים עדינים ושבירים, חפצים אשר אינם עוברים בדלתות הבית או אינם נכנסים היטב במעלית, ועוד.חברה מקצועית ומנוסה תדע להעניק פתרונות בשטח לכל את מהבעיות שעשויות להתעורר, ותעניק לכם פינוי מקצועי ויעיל.
  • שירותים נלווים: ישנם חברות פינוי אשר מציעות שירותים נלווים כמו שיווק ומכירה של כלי אריזה, ניקיון יסודי של הבית לאחר הפינוי ועוד. מומלץ לבחור בחברות אשר מציעות שירותים אלו, מאחר ולרוב שירותים אלו יינתנו במחירים סבירים ונמוכים יותר, מאשר הייתם מזמינים אותם ממקור אחר בנפרד.
  • רצינות: לבסוף, הקפידו לבחור בחברה אשר מראה רצינות בעניין. חברה רצינית ומוצלחת תשלח נציג מטעמה לבדוק את כמות הרכוש, ואת מצב הבית לפני שתיתן הצעת מחיר מתאימה.

טיפים לפינוי מוצלח של הבית

חשוב שתדעו שחברות רבות שולחות מומחה פינוי דירה מטעמה לצורך הערכת המחיר. אם יש ברשותכם פריטים, רהיטים ומוצרי חשמל במצב טוב שאתם מעוניינים לזרוק או למסור, תוכלו לבקש מהחברה לתרום אותם בעבורכם. נוסף על כך תוכלו לעשות שימוש בחפצים אלו על מנת להוזיל את מחיר השירות. איך אתם שואלים? חברות רבות מציעות בתמורה למוצרים שונים הוזלה בעלות שירותי הפינוי. אם ברשותכם מספר גבוה של פריטים במצב טוב, יתכן שתוכלו אפילו לקבל את השירות בחינם.

תאריך פרסום: 13 באוקטובר 2015 / כללי.