קניית תכולה עקב עזיבה לחו"ל

התקשרו עכשיו – 053-627-3036

 קניית תכולה עקב עזיבה לחו"ל, הבחירה הנכונה בכל מעבר לחו"ל

אין ספק שמעבר לחיים מעבר לים אם עקב שליחות, עבודה, לימודים או אהבה, הוא דבר מרגש. מרגש ומלא בדברים שצריך לעשות. בין שאר המשימות שלהן צריך לדאוג, צריך גם להחליט מה עושים עם כל תכולת הדירה שיש לנו כרגע. נכון, ללא ספק, חלק מהדברים נרצה לקחת איתנו. אך פעמים רבות אדם עוזב או מהגר לארץ אחרת ואין לו לא את הכוחות ולא את הזמן או המשאבים להתעסק בכאב הראש של מציאת פתרון לכל תכולת הדירה שבה הוא מתגורר עד לרגע המעבר לחו"ל.

למי ששובר את הראש מה לעשות עם כל תכולת הדירה לקראת המעבר לחו"ל, יש בעצם מספר אופציות שעומדות לרשותו:

  •  לרכוש מכולה שבה תועמס כל התכולה וזאת תועבר דרך הים אל המעון החדש מעבר לים.
  •  במקרים בהם מתכננים לחזור, אפשר לאפסן בינתיים את התכולה במחסנים המיועדים לשם כך.
  •  במקרים בהם אין צורך ברוב התכולה, אפשר להזמין שירותי קניית תכולה עקב עזיבה לחו"ל.

תתפלאו, אבל דווקא האופציה הזאת האחרונה של קניית תכולה עקב עזיבה לחוץ לארץ, הופכת בשנים האחרונות למקובלת יותר ויותר. בשנים עברו בהן היה כל רכושו של אדם היה בחפציו שהיו גם יקרי ערך למדי, קניית תכולה עקב עזיבה לחו"ל לא הייתה אופציה רלוונטית במיוחד. אך כיום, בעידן שבו את רוב החפצים אפשר לרכוש בקלות ובזול גם בארץ החדשה, אין בעצם צורך ממשי בכל הרהיטים ושאר החפצים שצברנו. את אלו אפשר פשוט להמיר בשווה ערך כספי באמצעות פנייה לחברות המציעות שירותי קניית תכולה עקב עזיבה לחו"ל.

איך נמצא חברה העוסקת בתחום?

אין פשוט מזה. בדרך כלל, עסקים המציעים שירותי פינוי דירה, ישמחו לבוא, להעריך וגם בסופו של דבר לבצע קניית תכולה עקב עזיבה לחו"ל. לאותם עסקים זה משתלם למדי, שכן הם מקבלים תכולה רבה שאותה הם יכולים אחר כך למכור בנפרד ולעשות כסף מכל פריט ופריט. ולכם זה משתלם כי לא צריך להתעסק בכאב הראש של מכירת תכולת הדירה.

תאריך פרסום: 13 באוקטובר 2015 / כללי.